Oferujemy usługi kompleksowej stylizacji brwi. Dobierzemy odpowiednią mieszkankę kolorystyczną i kształt brwi do rysów Twojej twarzy.

Henna i regulacja brwi

Brwi stanowią bardzo istotny element naszego wyglądu, a odpowiednio zadbane i wyeksponowane mogą nadać kobiecej twarzy wyjątkowego charakteru.  Kiedyś pielęgnacja brwi była zaniedbywana, pomijana lub wręcz przeciwnie ich stylizacja była zbyt  wyeksponowana. Dziś każda z nas śledzi najnowsze trendy w stylizacji brwi, ciężko znaleźć kobietę, która nie przywiązuje do tej kwestii wagi w swojej codziennej pielęgnacji. Często jednak brakuje nam wiedzy i doświadczenia w wykonywaniu czynności, które zapewnią idealny kształt naszym brwiom.

Efekty tradycyjnej henny

Henna na brwi to zabieg bezbolesny i przyjemny. Jego efekty utrzymują się na włoskach najczęściej od 2 do 6 tygodni i wiele w tej kwestii zależy od naszej pielęgnacji brwi i okolic oka. 

Za pomocą henny można podkreślić oprawę oczu, a brwiom nadać nowy kształt dopasowany do rysów twarzy. Wiele kobiet ma problem z doborem odpowiedniego kształtu i koloru swoich brwi, przez co często dochodzi do sytuacji, że efekt jest odwrotny do zamierzonego i brwi, zamiast dodawać urody – szpecą. 

Przede wszystkim - doświadczenie

Aby efekt henny brwi prezentował się korzystnie i utrzymał na długo, warto zaufać doświadczonej stylistce. W salonie „Beauty Room” dobierzemy najlepszy dla Twojej twarzy kolor i kształt brwi oraz przeprowadzimy depilację. Wszystko to przy użyciu produktów kosmetycznych i na podstawie wiedzy zdobytej na szeregu szkoleń branżowych. 

Zadzwoń i zapisz się na wizytę u naszej stylistki. 

Henna brwi cena

Oferujemy także lifting rzęs, czyli alternatywną do przedłużania metodę wyeksponowania rzęs. Lifting pomoże kobietom, których naturalne rzęsy są proste i mało podatne na podkręcanie. Sprawdź naszą usługę liftingu rzęs i zapisz się na wizytę. 

O nas

Najwyższa jakość usług oraz przyjazna atmosfera to nasze atuty. W naszym salonie skorzystasz z pełnej gamy usług kosmetycznych i fryzjerskich, poczujesz się jak w gronie przyjaciółek oraz zrelaksujesz przy pysznej kawie.

Skontaktuj się i umów swój termin już dziś!