Przedłużanie włosów Zgierz – Pracujemy tylko na najwyższej jakości naturalnych włosach. 

W naszym salonie dostępne są dwa rodzaje włosów: Queen Hair – włosy dziewicze polskie oraz Princess Hair – włosy słowiańskie.
Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji na temat przedłużania włosów. 

Doczepiane włosy

Queen Hair

Queen Hair to włosy dziewicze, obecnie najbardziej luksusowe włosy dostępne na rynku. Najlepszej jakości, bardzo delikatne, lśniące, dostępne w naturalnych kolorach. Nigdy nie farbowane, zdrowe, lśniące, z łuską włosową zachowaną w 100%. Miękkie, delikatne w dotyku, lejące i zdrowe. Dzięki swej niepowtarzalnej budowie są wytrzymałe, miękkie i lśniące przez cały okres noszenia. Idealnie się układają, nie plączą, a ich odróżnienie od żywych włosów jest niemożliwe. Są najbardziej pożądanym produktem na fryzjerskim rynku przedłużeń.

Prowadzimy własny skup włosów, dzięki temu mamy pewność, że wykorzystywane przez nas włosy są najwyższej jakości. Można je dowolnie stylizować, farbować i poddawać zabiegom chemicznym. W razie konieczności włosy są koloryzowane pod klienta. 

Przy odpowiedniej pielęgnacji mogą służyć nam do 3 lat. Włosy te są polecane dla osób najbardziej wymagających ze względu na swoją najwyższą jakość.

Princess Hair

Princess Hair to włosy słowiańskie pochodzące zza naszej wschodniej granicy. Zdrowe, grube i lśniące. Dostępne są w ciemnych odcieniach naturalnego brązu, jaśniejsze odcienie są odbarwiane i koloryzowane w bogatej gamie kolorystycznej. Nieco grubsze w strukturze od włosów dziewiczych. Można je dowolnie stylizować. To wysokiej jakości włosy, które zadowolą wymagającą Klientkę. Włosy nie plączą się, są jedwabiste i piękne przez wiele miesięcy użytkowania.

Przy odpowiedniej pielęgnacji żywotność ciemnych nawet do 2 lat, w przypadku jaśniejszych odcieni połowa krócej.

Włosy w naszym salonie są indywidualnie przygotowywane dla danej osoby. Dzięki najlepszemu dopasowaniu, najmniejszej ingerencji we włosy przygotowywane do przedłużania. 

Każda kita jest przerabiana przez nas ręcznie pod wybraną metodę przedłużenia i w razie konieczności koloryzowana. Jeśli kiedykolwiek miałaś przedłużane włosy i miałaś z nimi jakiekolwiek problemy: plątały, się, kołtuniły, był problem z ich stylizacją – nie były to włosy słowiańskie ani dziewicze.

Przedłużanie włosów metody:

Niszczące działanie przedłużania na włosy naturalne?

To właśnie jakość włosów w dużej mierze wpływa na powszechną opinię o niszczącym oddziaływaniu przedłużania na nasze włosy naturalne. Przy włosach słabej jakości obciążenie naturalnych włosów jest ogromne – ciągłe problemy ze stylizacją, rozczesaniem ich i kołtunieniem wpływają bardzo niekorzystnie na nasze naturalne włosy.
Przy naszych włosach nie ma z tym absolutnie żadnego problemu.

Metody przedłużania włosów

Keratin Mini​

Metoda polega na łączeniu pasm włosów naturalnych z pasmami włosów przedłużanych za pomocą zgrzewów keratynowych. Spoiwo rozgrzewane jest za pomocą zgrzewarki i formowane na paśmie włosów klientki w malutki zgrzew. Pracujemy na renomowanych narzędziach, a wykonane przez nas łączenia są małe, wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu.

Ultradźwięki​

Metoda ta wykorzystuje zjawisko „zimnej fuzji” do przedłużania włosów. Metoda polega na łączeniu pasm włosów naturalnych z przedłużanymi za pomocą spoiwa, które rozbijane przez emisję ultradźwięków skleja je. Urządzenie to zastępuje rolę zgrzewarki. Niewątpliwą zaletą metody jest jej innowacyjność. Łączenia mogą być formowane na dwa sposoby: prostokątne lub przypominające kształtem ziarno ryżu.

Metoda kanapkowa​

Metoda ta polega na  doklejaniu pasma włosów na kilkucentymetrowej, bezbarwnej taśmie. Pasmo jest doklejanie do włosów naturalnych przy samej linii włosów, tuż przy skórze. Fryzura wygląda naturalnie, Włosy nie kołtunią się i nie odznaczają.

Laser

Polega na łączeniu włosów przedłużanych z włosami klientki substancją polamidową. Łączenia są bardzo małe i wytrzymałe – odporne na większość farb i kosmetyków, wysoką temperaturę oraz substancje o oleistej konsystencji.

Mikroringi

Są to małe obrączki zaciskane na włosach, dobierane w kolorze naturalnych włosów klientki. Łączenia występują w kilku rozmiarach, dobieranych indywidualnie. Główną zaletą metody jest to, że włosy nie są poddawane działaniu temperatury ani środków chemicznych, które to czynniki mogą mieć negatywny wpływ na strukturę włosa.

Tulejki

Przedłużanie polega na łączeniu pasem włosów naturalnych z pasmami włosów przedłużanych za pomocą małych, medzianych tulejek. Kolor tulejki dobieramy do koloru naturalnych włosów klientki. Włosy zakładane sa metodą książeczkową, co zapobiega zsuwaniu się pasm. Tulejki są cieńsze i mniej wyczuwalne od ringów.

Plusy:

Minusy:

Przedłużanie włosów metodą ultradźwiękową

Plusy:

Minusy:

Plusy:

Minusy:

Przedłużanie włosów metodą laserową

Plusy:

Minusy:

Plusy:

Minusy:

Przedłużanie włosów tulejki

Plusy:

Minusy:

Przedłużanie włosów cena

Przy przedłużeniu gramaturą potrzebną do wykonania pełnego zabiegu w zależności od długości jest 60-200 gram jednak gramatura i długość włosów jest dobierana indywidualnie, a uzależniona jest od gęstości oraz długości naturalnych włosów klientki oraz oczekiwanego efektu.

Włosy Queen Hair​

Keratyna / ultradźwięki / ringi / tulejki
20 – 40 cm 13 zł/gram
40 – 50 cm 16 zł/gram
50 – 60 cm 20 zł/gram
Powyżej 60 cm – wycena indywidualna przy każdej kitce
Tape on / Laser + 500 zł za każde 100 gram

Włosy Princess Hair ​

Keratyna / ultradźwięki / ringi / tulejki
20 – 40 cm 11 zł/gram
40 – 50 cm 13 zł/gram
50 – 60 cm 15 zł/gram
Powyżej 60 cm – wycena indywidualna przy każdej kitce
Tape on / Laser + 500 zł za każde 100 gram

Ile kosztuje przedłużanie włosów?

Dlaczego włosy w naszym salonie sprzedawane są na gramy, nie na pasma?

Włosy są przerabiane ręcznie, z kitek. W zależności od indywidualnego dopasowania do klienta, wykonywane pasma mogą być grubsze lub cieńsze. Tak więc z kity 100g możemy zrobić 80 lub 140 pasemek.
Przeliczanie włosów na pasma byłoby więc niesprawiedliwe dla klienta, prawda?
Chcesz przedłużyć włosy i zastanawiasz się ile będzie to kosztować? Wyślij nam zdjęcie swoich włosów oraz napisz jaki efekt chcesz uzyskać albo przyjdź na darmową konsultację do naszego salonu – doradzimy, wycenimy, podpowiemy!

Podciągnięcie włosów:

(zdjęcie włosów przedłużanych, rozczesywanie włosów naturalnych, mycie, przygotowanie nowych łączeń, ponowne założenie włosów przedłużanych)

 

do 80g

do 100g

do 120g

do 150g

do 180g

Keratyna / ultradźwięki

350

400

450

500

550

Ringi / tulejki / tape-on

250

300

350

400

450

Laser

500

600

700

800

900

Cena może ulec zmianie w przypadku włosów zaniedbanych lub źle wykonanych w innym salonie.

Założenie włosów

(kiedy klientka posiada swoje włosy gotowe do założenia)

 

Cena za pasmo / kanapkę

Ringi / tulejki

2,5 zł

Keratyna / ultradźwięki

4 zł

Tape on

15 zł

Skupujemy włosy naturalne oraz farbowane. Dokonujemy rzetelnych wycen na podstawie jakości, długości i gramatury włosów. Za włosy płacimy najwięcej – nawet 8.000zł za kg.

Włosy do skupu można ściąć u nas w salonie – należy zarezerwować termin informując nas przy zapisie, iż włosy będą obcinane do skupu.

O nas

Najwyższa jakość usług oraz przyjazna atmosfera to nasze atuty. W naszym salonie skorzystasz z pełnej gamy usług kosmetycznych i fryzjerskich, poczujesz się jak w gronie przyjaciółek oraz zrelaksujesz przy pysznej kawie.

Wykorzystujemy tylko naturalne, wysokiej jakości włosy. Uzyskaj naturalny efekt tafli, bez widocznych łączeń i spełnij marzenie o długich włosach.