Makijaż permanentny brwi – to jedna z wielu cieszących się zainteresowaniem usług w naszym salonie. Pamiętajmy, że idealnie podkreślone brwi dodają charakteru twarzy i równoważą cały jej wygląd. Mogą sprawić również, że będziemy wyglądać młodziej.
 Jeśli chcesz podkreślić swoje brwi, lub je poprawić –  może są nierówne lub przerzedzone,  jest to idealny makijaż dla Ciebie. 

Zapraszamy do kontaktu.

Makijaż permanentny brwi - dla kogo?

Makijaż permanentny pomoże odzyskać Ci piękne brwi, które podkreślą Twoją urodę i spojrzenie. To idealne rozwiązanie dla kobiet które:

  • straciły znaczną część włosków poprzez nieumiejętną depilację lub chorobę
  • mają problem z doborem odpowiedniego kształtu
  • mają sporą asymetrię
  • boją się rozmazać narysowane brwi w najmniej odpowiednim momencie
  • są zmęczone ciągłym wykonywaniem henny

Brwi permanentne Zgierz - jak wygląda zabieg?

Warto nie regulować brwi przez minimum 3 tygodnie przed zabiegiem oraz nie wykonywać henny. Pomoże to w uzyskaniu najbardziej optymalnego kształtu.

Bezpośrednio przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja, która pomoże nam sprawdzić, czy Twój aktualny stan zdrowia pozwala na wykonanie makijażu permanentnego.

Przed przystąpieniem do pigmentacji wykonywany jest rysunek wstępny – pełna geometria brwi – dopasowanie ich do kształtu Twojej twarzy, naturalnego łuku brwiowego oraz indywidualnych preferencji. Dobieramy również odpowiedni kolor pigmentu.

Po zaakceptowaniu przez klientkę kształtu oraz koloru wykonywany jest makijaż permanentny. Zabieg polega na wprowadzeniu za pomocą igły barwnika pod skórę.

Makijaż permanentny brwi Zgierz -pielęgnacja po zabiegowa

Makijaż permanentny brwi - gojenie

Tuż po wykonaniu zabiegu skóra może być zaczerwieniona i lekko opuchnięta. Jest to stan przejściowy i normalny, który szybko mija. Brwi permanentne zaraz po zabiegu są ciemne i wyraziste. Może wydawać Ci się, że efekt jest przerysowany i za mocny a pozabiegowa opuchlizna sprawia czasem, że również niesymetryczny.

Pamiętaj, że JEST TO NATURALNA REAKCJA. W ciągu kilku dni od zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać i znacząco blednąć. Po wyłuszczeniu efekt jest bardzo delikatny, a kolor jasny. Przez okres do 8 tygodni pigment stabilizuje się w skórze i ciemnieje. Dopiero po tym okresie widoczny jest efekt końcowy.

Dlatego właśnie konieczna jest druga wizyta – dopigmentowanie. Służy ona ewentualnemu uzupełnieniu braków oraz przyciemnieniu koloru.

Pamiętaj jednak, że makijaż permanentny to nie makijaż wieczorowy i nigdy nie będzie on tak wyglądał. Ma on dawać lekki, naturalny efekt dopasowany do Twojej urody również wtedy, kiedy jesteś bez makijażu.

Makijaż permanentny brwi pielęgnacja

Po wykonanym zabiegu makijażu permanentnego brwi pojawiają się  tzw. strupki – nie przejmujemy się tym. Jest to całkowity,  naturalny proces gojenia się naszych brwi, który musimy spokojnie i cierpliwie przeczekać i zadbać o odpowiednią pielęgnacje brwi. Strupki odpadają stopniowo, do około tygodnia (w niektórych przypadkach trwa to trochę dłużej). Jedną z ważniejszych rzeczy wpływających na efekt końcowy makijażu permanentnego jest pielęgnacja po zabiegowa.
Po zabiegu nie należy używać w okolicy brwi kosmetyków takich jak mleczka, toniki czy mydło.

Ile trwa makijaż permanentny brwi?

Makijaż permanentny brwi składa się z kilku etapów: rozmowy, ustaleń co do efektu zabiegu, rysunku oraz pigmentacji. Całość wykonania zabiegu makijażu permanentnego brwi trwa od około 1,5 do nawet 2,5 godziny.

Wśród dość często padających pytań znajdują się również – „makijaż permanentny brwi kiedy blednie? oraz „jak długo utrzymuje się makijaż permanentny brwi”. Pamiętajmy, że dobrze wykonany makijaż permanentny to gwarancja, że pigment się idealnie przyjął i makijażem będziemy cieszyć się bardzo długo.
Dlatego też warto wybrać salon który ma duże doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów. Pamiętajmy również, że aby uzyskać spektakularny efekt, musimy się ściśle trzymać pielęgnacji po zabiegowej.

Korzyści / Efekty

Perfekcyjny kształt brwi

Idealnie dopasowany kształt brwi do Twojej twarzy oraz dobranie odpowiedniego pigmentu to gwarancja uzyskania Twoich wymarzonych brwi. 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości preparatach oraz urządzeniach. Używamy tylko tych, które zostały przebadane i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach branżowych u czołowych instruktorów. Sami również aktywnie szkolimy się w metodach makijażu permanentnego brwi.

Makijaż permanentny brwi - cena

W naszej codziennej praktyce klientki bardzo często zadają pytanie „makijaż permanentny brwi ile kosztuje”? 

W naszym salonie makijaż permanentny to koszt 800 zł. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą innych zabiegów oraz do sprawdzenia naszego cennika.

Oferujemy także makijaż permanentny ust, który pomaga przywrócić im naturalny, piękny wygląd, regularny kształt oraz podkreśli ich kolor.

O nas

Najwyższa jakość usług oraz przyjazna atmosfera to nasze atuty. W naszym salonie skorzystasz z pełnej gamy usług kosmetycznych i fryzjerskich, poczujesz się jak w gronie przyjaciółek oraz zrelaksujesz przy pysznej kawie.

Jeśli w Twojej głowie rodzą się pytania odnośnie makijażu permanentnego lub chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat – zadzwoń. Chętnie doradzimy i podpowiemy jakie rozwiązanie makijażu będzie najlepsze dla Ciebie.