Makijaż permanentny brwi to jedna z bardziej popularnych usług w naszym salonie. Idealnie podkreślone brwi dodają charakteru twarzy i równoważą cały jej wygląd. Jeśli jesteś zmęczona ciągłym wykonywaniem henny i szukasz metody, która wystarczy na dłużej – jest to idealny makijaż dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu.  

Makijaż permanentny brwi - dla kogo?

Makijaż permanentny pomoże odzyskać Ci piękne brwi, które podkreślą Twoją urodę i spojrzenie. To idealne rozwiązanie dla kobiet które:

Brwi permanentne Zgierz - jak wygląda zabieg?

Warto nie regulować brwi przez minimum 3 tygodnie przed zabiegiem oraz nie wykonywać henny. Pomoże to w uzyskaniu najbardziej optymalnego kształtu.

Bezpośrednio przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja, która pomoże nam sprawdzić, czy Twój aktualny stan zdrowia pozwala na wykonanie makijażu permanentnego.

Przed przystąpieniem do pigmentacji wykonywany jest rysunek wstępny – pełna geometria brwi – dopasowanie ich do kształtu Twojej twarzy, naturalnego łuku brwiowego oraz indywidualnych preferencji. Dobieramy również odpowiedni kolor pigmentu.

Po zaakceptowaniu przez klientkę kształtu oraz koloru wykonywany jest makijaż permanentny. Zabieg polega na wprowadzeniu za pomocą igły barwnika pod skórę.

Korzyści / Efekty

Perfekcyjny kształt brwi

Idealnie dopasowany kształt brwi do Twojej twarzy oraz dobranie odpowiedniego pigmentu to gwarancja uzyskania Twoich wymarzonych brwi. 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości preparatach oraz urządzeniach. Używamy tylko tych, które zostały przebadane i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach branżowych u czołowych instruktorów. Sami również aktywnie szkolimy się w metodach makijażu permanentnego brwi.

Makijaż permanentny brwi - nasze realizacje

Przeciwskazania

Cukrzyca

Choroby nowotworowe

Przyjmowanie sterydów

Przyjmowanie leków przeciwzapalnych i przeciwzakrzepowych

Trwające infekcje wirusowe lub bakteryjne

Ciąża oraz okres laktacji

Alergia na barwniki

Epilepsja

Hemofilia

Choroby dermatologiczne

Trwająca radio lub chemioterapia

Zalecenia

Co się dzieje po zabiegu:

 • Tuż po wykonaniu zabiegu skóra może być zaczerwieniona i lekko opuchnięta. Jest to stan przejściowy i normalny, który szybko mija.
 • Makijaż permanentny, zaraz po zabiegu, jest ciemniejszy i bardziej wyrazisty. Może wydawać Ci się, że efekt jest przerysowany i za mocny, a po zabiegowa opuchlizna sprawia czasem, że również niesymetryczny. Pamiętaj, że JEST TO NATURALNA REAKCJA.
 • W ciągu kilku dni od zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać i znacząco blednąć. Po wyłuszczeniu efekt jest delikatniejszy, a kolor jaśniejszy. Przez okres do 6 tygodni pigment stabilizuje się w skórze i przyjmuje kolor docelowy. Dopiero po tym okresie widoczny jest efekt końcowy. Dlatego właśnie konieczna jest druga wizyta – dopigmentowanie. Służy ona ewentualnemu uzupełnieniu braków oraz przyciemnieniu koloru.
 • Pamiętaj jednak, że makijaż permanentny to nie makijaż wieczorowy i nigdy nie będzie on tak wyglądał. Ma on dawać lekki, naturalny efekt, dopasowany do Twojej urody również wtedy, kiedy jesteś bez makijażu.

Pielęgnacja po zabiegu:

 • Przez 24h nie spożywaj alkoholu, aspiryny oraz napojów zawierających kofeinę (cola, kawa).
 • Przez pierwsze 3 godziny, co 30 min. oraz przed pójściem spać przemywaj makijaż wacikiem lub chusteczką higieniczną nasączoną mineralną lub przegotowaną wodą aby oczyścić okolicę zabiegową.
 • Przez cały czas, do zejścia strupka, przemywaj brwi 2 razy dziennie (rano oraz wieczorem) wacikiem nasączonym octeniseptem. Przemywanie polega na delikatnym dotykaniu brwi, absolutnie zabronione jest ich pocieranie – może to doprowadzić do zerwania strupka.
 • Przy kąpieli, myciu głowy lub zmywaniu makijażu staraj się aby detergenty do mycia nie miały styczności z okolicą zabiegową. Po kąpieli bezwzględnie przemyj brwi octeniseptem.
 • Przez cały okres gojenia (ok 2 tygodnie) zabronione jest zrywanie, zdrapywanie, ścieranie łuszczącego się pigmentu. Spowoduje to nieestetyczne ubytki w brwiach oraz może doprowadzić do zmiany ich koloru.
 • Przez okres minimum 2 tygodni od wykonania zabiegu nie należy korzystać z basenu i sauny oraz nie należy się opalać. Zaleca się również, na okres gojenia, zrezygnować z intensywnych treningów fizyczny.
 • Absolutnie zabronione jest wykonywanie makijażu na lub w bardzo bliskiej odległości okolicy zabiegowej!

Makijaż permanentny brwi Cennik

 • Makijaż permanentny brwi 1000 zł
 • Odświeżenie makijażu permanentnego 50% ceny

  od 3 msc do 1 roku

 • Odświeżenie makijażu permanentnego 70% ceny

  od 1 roku do 2 lat

Polecamy także

Makijaż permanentny ust

W salonie Beauty Room Zgierz oferujemy także makijaż permanentny ust, który pomaga przywrócić im naturalny, piękny wygląd, regularny kształt oraz podkreśli ich kolor.

Makijaż permanentny brwi Łódź

Wykonujemy makijaż permanentny brwi w Zgierzu, który znajduje się ok. 15 km od Łodzi. Oferujemy wysokiej jakości zabieg makijażu permanentnego brwi. Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów z Łodzi, Zgierza i okolic.

Makijaż permanentny brwi Zgierz -pielęgnacja po zabiegowa

Makijaż permanentny brwi - gojenie

Tuż po wykonaniu zabiegu skóra może być zaczerwieniona i lekko opuchnięta. Jest to stan przejściowy i normalny, który szybko mija. Brwi permanentne zaraz po zabiegu są ciemne i wyraziste. Może wydawać Ci się, że efekt jest przerysowany i za mocny a pozabiegowa opuchlizna sprawia czasem, że również niesymetryczny.

Pamiętaj, że JEST TO NATURALNA REAKCJA. W ciągu kilku dni od zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać i znacząco blednąć. Po wyłuszczeniu efekt jest bardzo delikatny, a kolor jasny. Przez okres do 8 tygodni pigment stabilizuje się w skórze i ciemnieje. Dopiero po tym okresie widoczny jest efekt końcowy.

Dlatego właśnie konieczna jest druga wizyta – dopigmentowanie. Służy ona ewentualnemu uzupełnieniu braków oraz przyciemnieniu koloru.

Pamiętaj jednak, że makijaż permanentny to nie makijaż wieczorowy i nigdy nie będzie on tak wyglądał. Ma on dawać lekki, naturalny efekt dopasowany do Twojej urody również wtedy, kiedy jesteś bez makijażu.

Makijaż permanentny brwi pielęgnacja

Po wykonanym zabiegu makijażu permanentnego brwi pojawiają się  tzw. strupki – nie przejmujemy się tym. Jest to całkowity,  naturalny proces gojenia się naszych brwi, który musimy spokojnie i cierpliwie przeczekać i zadbać o odpowiednią pielęgnacje brwi. Strupki odpadają stopniowo, do około tygodnia (w niektórych przypadkach trwa to trochę dłużej). Jedną z ważniejszych rzeczy wpływających na efekt końcowy makijażu permanentnego jest pielęgnacja po zabiegowa.
Po zabiegu nie należy używać w okolicy brwi kosmetyków takich jak mleczka, toniki czy mydło.

Ile trwa makijaż permanentny brwi?

Makijaż permanentny brwi składa się z kilku etapów: rozmowy, ustaleń co do efektu zabiegu, rysunku oraz pigmentacji. Całość wykonania zabiegu makijażu permanentnego brwi trwa od około 1,5 do nawet 2,5 godziny.

Wśród dość często padających pytań znajdują się również – “makijaż permanentny brwi kiedy blednie? oraz “jak długo utrzymuje się makijaż permanentny brwi”. Pamiętajmy, że dobrze wykonany makijaż permanentny to gwarancja, że pigment się idealnie przyjął i makijażem będziemy cieszyć się bardzo długo.
Dlatego też warto wybrać salon który ma duże doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów. Pamiętajmy również, że aby uzyskać spektakularny efekt, musimy się ściśle trzymać pielęgnacji po zabiegowej.