Dottore to pierwsza polska marka kosmetyków wywodząca się z medycyny estetycznej. Działanie ich kosmetyków opiera się nie tylko na pielęgnacji, ale także na ich właściwościach terapeutycznych, które mają za zadanie uzupełniać zabiegi wykonywane w gabinetach kosmetycznych. Nie da się osiągnąć wymarzonych rezultatów kuracji pomijając odpowiednią pielęgnację domową.
Autorskie receptury, udokumentowane badaniami działanie składników aktywnych, ścisła kontrola produkcji przez lekarzy i farmaceutów to tylko niektóre z zalet marki. Są to przede wszystkim kosmetyki medyczne, których zadaniem jest zapewnienie pielęgnacji domowej Waszej skórze, tak, aby zachowała zdrowy wygląd oraz naturalne piękno.

Do wyboru mamy 3 zabiegi, dobierane w odpowiedzi na potrzeby skóry:

C-flush Radiance

Zabieg rozświetlająco – przeciwzmarszczkowy z witaminą C
Witamina C jest jedną z najskuteczniejszych substancji stosowanych w kosmetyce. Używa się jej do walki z oznakami zanieczyszczonego środowiska oraz stresu. To także idealna kuracja przeciwzmarszczkowa opierajaca się na precyzyjnie dobranych, ukierunkowanych kosmetykach, poprawiających kondycję skóry. Zabieg działa jak niewidzialna maska wyłapująca zanieczyszczenia, neutralizuje wolne rodniki, hamuje stres oksydacyjny skóry wywołany szkodliwymi promieniami UV. Zalecany także po zbyt długiej ekspozycji na słońce oraz nierównym kolorycie skóry.
Zalecane pory roku: Wiosna, lato, jesień, zima
Cżestotliwość: 4-6 zabiegów w odstępach co 10 dni
Czas trwania zabiegu: 1h

Puratore Antiox

Zabieg rozświetlająco – nawilżający, dla skóry wrażliwej
Jeśli Twoja skóra wymaga regeneracji i odświeżenia powinnaś wybrać własnie ten zabieg! Poradzi sobie z pierwszymi oznakami starzenia, a także szarą, ziemistą skórą palacza. Zregenerowany naskórek, pobudzone mikrokrążenie i dotlenienie skóry to tylko niektóre z zalet kuracji. Receptura zabiegu oparta jest na składnikach w 100% ekologicznych.
Zalecane pory roku: Wiosna, lato, jesień, zima
Cżestotliwość: 4-6 zabiegów w odstępach co 10 dni
Czas trwania zabiegu: 1h

Rosatore

Kuracja wzmacniająca cerę naczynkową.
Cera naczynkowa charakteryzuje się bardzo cienkim naskórkiem przez co jest najbardziej narażona na działanie czynników zewnętrznych tj. zmiany temperatury, czy otarcia. Kosmetyki używane do zabiegu oraz zalecane do pielęgnacji domowej posiadają właściwości przeciwzapalne, redukujące rumień oraz ograniczają ryzyko podrażnienia. Wyciszają, zmniejszają intensywność zaczerwienia skóry, a także znacznie redukują niedoskonałości.
Zalecane pory roku: Wiosna, lato, jesień, zima
Cżestotliwość: 4-6 zabiegów w odstępach co 10 dni
Czas trwania zabiegu: 1h

Nie musisz wiedzieć który zabieg wybrać. Doświadczony kosmetolog pomoże Ci zdecydować po obejrzeniu Twojej skóry, ocenie jej stanu oraz zbadaniu potrzeb.