Zabiegi na włosy na terenie Zgierza oferujemy w naszym salonie od lat. Możemy śmiało powiedzieć, że to nasza specjalność. Fryzjerzy naszego salonu są specjalistami w pielęgnacji i rekonstrukcji włosów. Zajmują się każdym typem włosów, dedykując zabiegi  zarówno dla włosów zniszczonych, wysoko porowatych, o słabej kondycji czy tez włosów wypadających. Jeśli chcesz oddać swoje włosy w dobre ręce, świetnie trafiłaś. Zadzwoń do nas, odwiedź nas, a my dobierzemy zabieg idealny dla Ciebie.

Zabiegi na włosy wysokoporowate

Włosy wysoko porowate to włosy delikatne i wymagające. Ich powierzchnia nie należy do gładkich, a w dotyku włosy są szorstkie,  w wyglądzie matowe, i  na pierwszy rzut oka wyglądają na zniszczone. Wysoka porowatość włosa to częsta zmora pań, które rozjaśniają włosy, prostują czy też poddają włosy częstemu suszeniu. Niemniej jednak wysoka porowatość dotyka również włosy naturalne, szczególnie cienkie i jasne, które z natury są o wiele delikatniejsze niż włosy ciemne. Na szczęście istnieją zabiegi, które pozwalają na regenerację włosów  z bardzo dobrym skutkiem, Wśród nich zdecydowanie możemy polecić:

Zabiegi na zniszczone włosy

Zabiegi na zniszczone włosy, mają na celu przywrócić im wcześniejszy blask. Są ratunkiem kiedy nasze włosy puszą się, łamią i wypadają. Każda z nas bowiem marzy o pięknych, gęstych i błyszczących włosach, dlatego oferujemy szereg zabiegów pielęgnacyjnych, które wzmocnią włosy, wygładzą, dodadzą blasku. W naszym salonie oferujemy zabiegi na zniszczone włosy, które przynoszą długotrwałe i najlepsze efekty, wśród nich:

Zabiegi odżywcze na włosy

Zabiegi odżywcze które oferujemy w naszym salonie to efekt wielu odbytych szkoleń, naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Zawsze wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientek, oraz analizujemy dokładnie stan włosów, aby po wizycie w naszym salonie włosy były odżywione i piękne. Dlatego tez oferujemy profesjonalne zabiegi odżywcze na najwyższym poziomie, po których widać efekty, cieszące nasze oko na długo.

Korzyści / Efekty

Kompleksowość usług

W naszej ofercie znajduje się wiele zabiegów na włosy, które dobieramy indywidualnie, w zależności od stanu i kondycji włosów. 

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości preparatach do włosów oraz urządzeniach. Używamy tylko tych, które zostały przebadane i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach branżowych u czołowych instruktorów. Sami również aktywnie szkolimy.

Zabiegi pielęgnacyjne na włosy - Rodzaje

Metoda wygładzania włosów. Zabieg polega na połączeniu protein keratyny z innymi naturalnymi składnikami, które wnikają w strukturę włosa. 

Profesjonalny zabieg rekonstrukcji włosów Joico przeznaczony jest do pielęgnacji i odbudowy włosów zniszczonych, osłabionych, łamliwych, szorstkich, suchych i matowych.

Zabieg na włosy na bazie oleju arganowego, idealny na przesuszone, łamliwe końcówki włosów. Włosy są odżywione, gładkie i łatwo się układają po każdym użyciu.

Zabiegi na włosy - cena

Każdy zabieg na włosy to indywidualnie dobrana pielęgnacja, tak aby ostateczny efekt był zadowalający i posłużył na długo. Zapraszamy do naszego salonu aby ustalić plan działania dla regeneracji włosów oraz określić całkowity koszt ich odbudowy. Zachęcamy również do zapoznania się z naszym cennikiem.

W naszym salonie oferujemy również zabiegi koloryzacji włosów. Pracujemy na farbach oraz produktach rozjaśniających najwyższej jakości, dlatego po koloryzacji w naszym salonie włosy są zdrowe, lśniące i zadbane. Dobra koloryzacja to zabieg, który gwarantuje utrzymanie długotrwałego, intensywnego koloru oraz zdrowych, zregenerowanych i lśniących włosów. 

O nas

Najwyższa jakość usług oraz przyjazna atmosfera to nasze atuty. W naszym salonie skorzystasz z pełnej gamy usług kosmetycznych i fryzjerskich, poczujesz się jak w gronie przyjaciółek oraz zrelaksujesz przy pysznej kawie.

Zabiegi na włosy

Zabiegi na włosy są niezbędne jeśli marzymy o zdrowych, mocnych i lśniących włosach. Warto aby zadbał o nie specjalista, który po dokładnej analizie stanu włosów, dobierze zabieg najbardziej dla nich odpowiedni. Zapraszamy do kontaktu.