Szkolenie przedłużanie włosów

Zostań ekspertem w dziedzinie przedłużania włosów!

PROWADZIMY SZKOLENIA ZE WSZYSTKICH DOSTĘPNYCH U NAS METOD PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW:

  • KERATINMINI
  • ULTRADŹWIĘKI
  • METODA KANAPKOWA
  • LASER
  • MIKRORINGI
  • TULEJK

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Bogata oferta programów szkoleniowych pozwala na dopasowanie ich do każdego kursanta – zarówno doświadczonego fryzjera jak i osoby rozpoczynającej przygodę z tą branżą.
U nas dowiesz się jak pracować na NAJLEPSZYCH dostępnych na rynku włosach – dziewiczych słowiańskich, dzięki czemu dasz swoim klientkom NAJWYŻSZĄ jakość usług i produktów.
Jako jedni z nielicznych na naszych szkoleniach pokazujemy OD PODSTAW proces przedłużania włosów – rozpoczynając od nauki przerabiania dziewiczej kity na pasma do przedłużenia, a nie jak na większości szkoleń samego doczepienia gotowych włosów z paczki.
Na naszym szkoleniu nauczysz się nie tylko „przyczepienia włosów” ale również pełnego wykreowania idealnej fryzury z przedłużanych włosów, aby Twoje prace spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Oferujemy szkolenia jedno lub kilku dniowe w zależności od wybranego programu szkoleniowego. Nasza oferta skierowana jest zarówno do praktykujących fryzjerów, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę o zabiegi przedłużania włosów jak i do osób nie związanych jeszcze z branżą fryzjerską.
Szkolenia składają się z części teoretycznej jak i z bardzo rozbudowanej części praktycznej, na której szczególnie się skupiamy.
Szkolenia odbywają się indywidualnie lub w niewielkich grupach. Posiadamy w pełni wyposażone stanowiska szkoleniowe z najwyższej jakości sprzętem dostępnym dla naszych kursantów.
Wszyscy nasi kursanci mają zapewnione wsparcie również po szkoleniu – służymy zawsze radą i pomocą.
Oferujemy również pełną gamę produktów niezbędną do przedłużania włosów – po szkoleniu możesz skompletować u nas cały sprzęt potrzebny w późniejszej pracy.

Szkolenia z wybranych metod

la praktykujących fryzjerów lub osób z doświadczeniem w przedłużaniu włosów

KeratinMini: 1500 zł
Ultradźwięki: 1500 zł
Mikroringi: 1000 zł
Tulejki: 1000 zł
Metoda kanapkowa: 1000 zł ( w metodzie kanapkowej pracujemy na gotowych włosach – nie wykonujemy sami łączeń jak w pozostałych metodach)
Czas trwania: 1 dzień (7/8h)

Pakiety szkoleniowe:

Metody Klejowe (Keratin Mini + Ultradźwięki) : 2000 zł
Metody Mechaniczne (Mikroringi + Tulejki ): 1500 zł
Czas trwania: 1 dzień (10/12h)

1 metoda klejowa + 1 metoda mechaniczna: 2200 zł

1 metoda klejowa / 1 metoda mechaniczna + metoda kanapkowa: 2200/2000 zł

Czas trwania: 2 dni (po 8/10h)

Wszystkie metody przedłużania: 4000 zł

Czas trwania: 3 dni (po ok 8/10h)

Dla osób początkujących (nie związanych w żaden sposób z branżą fryzjerską) odbywa się dodatkowo kurs wstępny, na dzień przed przystąpieniem do docelowego szkolenia

Czas trwania: 1 dzień (ok 4/6h – niezależnie od ilości metod i rodzaju kursu)

Cena: 500 zł