Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne dla dłoni i stóp, które zapewnią Twojej skórze i paznokciom zdrowy i estetyczny wygląd. Zrelaksuj się i pozwól nam zadbać o siebie w trakcie przyjemnego zabiegu regeneracyjnego, zakończonego stylizacją paznokci. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się eleganckim wyglądem i dobrym humorem przez kolejne dni. 

Na zabiegi zapraszamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn. 

 

Manicure
i pielęgnacja dłoni

Dłonie to wizytówka każdej kobiety, a zadbane paznokcie są ich nieodłącznym elementem. Zespół naszych stylistek zadba o Twoje dłonie i paznokcie.

Najnowsze trendy w stylizacjach, profesjonalne, bezpieczne kosmetyki i przyjemna atmosfera. To wszystko cechuje każdą wizytę w salonie “Beauty Room”. 

Pedicure
i pielęgnacja stóp

Piękne i zadbane stopy to wizytówka zarówno kobiety jak i mężczyzny. Skorzystaj z relaksujących zabiegów pielęgnacyjnych stóp i paznokci w salonie “Beauty Room”. Perfekcyjnie wykonany pedicure – to pewność siebie i  gotowość na każdą sytuację.

 

 

Dlaczego nasz salon?

Bezpieczeństwo
i higiena

Do zabiegów stosujemy kosmetyki najwyższej jakości, a wszystkie narzędzia sterylizujemy na miejscu, co daje nam gwarancje ich bezpieczeństwa. Pilniki i tarki do stóp, których używamy, są jednorazowe, a pakiety otwierane przy kliencie.

Doświadczenie
i dokładność

Połączenie doświadczenia ze znajomością najnowszych trendów pozwala nam na kompleksowe wykonanie zabiegu. Pomożemy na dolegliwości bólowe, zadbamy o zdrowy i estetyczny wygląd skórek, ale też wykonamy piękną stylizację paznokci.  Wszystkie zdobienia wykonujemy ręcznie przy pomocy lakierów, akwareli, farbek. 

Czas dla Ciebie

Każdy z nas wie, jak ciężko we współczesnym świecie jest znaleźć chwilę relaksu dla siebie.  Podczas zabiegu w “Beauty Room” możesz się wyciszyć i zrelaksować przy filiżance pysznej kawy i miłej rozmowie lub w ciszy, tak jak lubisz.  Gwarantujemy atmosferę do której będziesz chciała powracać.