Stylizacja brwi to współcześnie zabieg „must have”, który powinna wykonać każda kobieta, która chce wyglądać modnie. Wygląd brwi, kiedyś pomijany – dzisiaj stanowi podstawę stylizacji wyglądu twarzy oraz tworzy jej piękną oprawę. 

Metodę stylizacji brwi dobieramy indywidualnie do klientki. Od samej regulacji do makijażu permanentnego, przez hennę pudrową i laminację. 

Tradycyjna henna
i regulacja brwi

Stylizacja brwi tradycyjną metodą jest znana od lat. Zaufaj naszej stylistce, która dobierze najkorzystniejszy kształt i kolor brwi do Twojej twarzy. Wykonujemy także hennę rzęs. 

henna brwi Beauty Room Zgierz

Pudrowa stylizacja brwi
Brow Henna

Pudrowa stylizacja brwi to nie tylko zabieg estetyczny. Składniki odżywcze zawarte w naturalnym barwniku odżywiają włoski i przyśpieszają rośnięcie nowych. Ta metoda daje więcej możliwości niż tradycyjna henna, m.in. mieszanie kolorów oraz wykonanie koloryzacji ombre (idealnej do wizualizacji gdy planujemy makijaż permanentny brwi).  Pozwala również poprawić wygląd brwi, które zostały zbyt mocno wyregulowane. 

Laminowanie brwi

Laminowanie brwi to hit lata! Piękne, gęste i odżywione brwi dzięki nieinwazyjnej metodzie ujarzmiania niesfornych włosków. Poznaj laminację brwi już teraz i zapisz się na zabieg.

Laminacja brwi Zgierz - Beauty Room Zgierz

Korzyści / Efekty

Najbardziej nowoczesne metody

W naszym salonie pracują osoby, dla których dbanie o Was to nie tylko praca. To przede wszystkim pasja, którą wykonują z sercem. Dlatego nieustanne zdobywanie wiedzy i bycie na bieżąco z trendami w kosmetologii przychodzi nam naturalnie. 

Zawsze wiemy, co jest w modzie  🙂

Gwarancja dobrego wykonania

Lata doświadczenia, jakie posiadają nasze stylistki, procentują cudownym wykonaniem Waszych stylizacji. Przychodząc do naszego salonu, możesz mieć pewność, że Twoje oczekiwania zostaną spełnione, a efekt spełniający Wasze oczekiwania zostanie ustalony z Tobą przed rozpoczęciem stylizacji. 

Powtarzalność efektu

Zabieg stylizacji brwi jest zabiegiem, który trzeba wykonywać cyklicznie. 

W „Beauty Room” masz pewność, że standard stylizacji za każdym razem zostanie zachowany.

Oferujemy także – skrócony opis innej tematyki, która ma lub będzie mieć swoją osobną podstronę. Oferujemy także – skrócony opis innej tematyki, która ma lub będzie mieć swoją osobną podstronę. Oferujemy także – skrócony opis innej tematyki, która ma lub będzie mieć swoją osobną podstronę. Oferujemy także – skrócony opis innej tematyki, która ma lub będzie mieć swoją osobną podstronę. 

O nas

Dzięki naszym specjalistom poczujesz się pięknie i kobieco.​