Rekonstrukcja Joico Zgierz – to profesjonalny zabieg rekonstrukcji włosów, dla wszystkich Pań które marzą o zdrowych i lśniących włosach. Joico przeznaczony jest do pielęgnacji i odbudowy włosów zniszczonych, osłabionych, łamliwych, szorstkich, suchych i matowych. Mogą z niego korzystać wszyscy, którzy pragną mieć silne, elastyczne, zdrowe włosy bez puszenia, oraz chcą przedłużyć efekt zabiegów fryzjerskich.

Joico rekonstrukcja Zgierz

Profesjonalny zabieg rekonstrukcji włosów jest jedynym tak kompleksowo przetestowanym, nagradzanym i docenianym na całym świecie systemem odbudowy włosów. To jedyny sposób na skuteczną odbudowę włosów, który działa zawsze, nawet gdy inne metody już zawiodły.

Rekonstrukcja włosów joico k-pak Zgierz

Największymi fankami Zabiegu Rekonstrukcji K-PAK są siostry Kardashian, sama Kourtney Kardashian pisała o nim na blogu, a pozostałe siostry wykonują go podczas każdej wizyty w salonie. Ale wśród gwiazd kina i sceny muzycznej fanek marki JOICO jest bardzo dużo, np. markę uwielbia aktorka Robin Wright znana z serialu House of Cards, Hilary Duff, AnnaLynne McCord, Gina Rodriguez, piosenkarka Ellie Goulding i Katy Perry.

Zabieg jest nagradzany od lat w prestiżowych konkursach fryzjerskich, doceniany i wyróżniany przez redakcje magazynów beauty i fashion na całym świecie, m.in. ELLE, Harper’s Bazaar, Vanity Fair.

Zabieg Rekonstrukcji Włosów JOICO K-PAK cieszy się również coraz większym uznaniem w Polsce. w Zgierzu ma także już swoich ulubieńców. 

Rekonstrukcja włosów Joico Zgierz

Technologia

Zabieg Rekonstrukcji K-PAK to zestaw czterech produktów pracujących w ścisłej synergii w celu zagwarantowania najlepszych rezultatów – odbudowuje i wzmacnia zniszczone, osłabione włosy, nadaje im połysk i silnie nawilża.

Zabieg Rekonstrukcji K-PAK zawiera dwie uzupełniające się technologie: Bio-Advanced PeptideTM i QuadramineR Complex, które są gwarancją i ubezpieczeniem dla włosów.

Bio-Advanced PeptideTM

To technologia pozwalająca na regenerację łańcuchów peptydowych (białkowych) we włosach, które zostały przerwane, co wpłynęło na pojawienie się zniszczeń.

QuadramineR Complex

To z kolei zestaw 19 aminokwasów dobranych tak, by jak najbardziej przypominać naturalną keratynę ludzkich włosów W substancji tej zawarte są aminokwasy o różnych masach cząsteczkowych, niektóre przeznaczone do odbudowy kory i rdzenia (o masie cząsteczkowej 150), pozostałe odnawiające łuskę (o masie cząsteczkowej 2500)

Poza tym w produktach Zabiegu Rekonstrukcji K-PAK drzemie siła drogocennych, naturalnych składników, takich jak aloes, masło Shea, ekstrakt z orzechów macadamia, olejek Jojoba i wiele innych, które rozpieszczają włosy dodając im sił witalnych pochodzących prosto z natury.

Rekonstrukcja Joico co to jest?

Zabieg jest odpowiedzią na problemy z włosami, takiemi jak silne zniszczenie, puszenie, łamliwość, przesuszenie, mała podatność na układanie. To skuteczna metoda na odbudowę i scalenie zerwanych łańcuchów peptydowych, będących naturalnym spoiwem i stanowiących strukturę włosów.

Zabieg jest poprzedzony analizą włosów, trwa ok. 30 minut i jest przeprowadzany przez fryzjera-stylistę, który w prawidłowy sposób dobiera moc zabiegu do stanu włosów i odpowiednio aplikuje na włosy poszczególne produkty. Dodatkowo zabieg gwarantuje poczucie odprężenia i głębokiego relaksu oraz ma cudowny zapach, który towarzyszy przez cały czas oraz utrzymuje się na włosach długo po zabiegu.

Korzyści / Efekty

Zadbane włosy

Zdrowe, silne i lśniące włosy. Odpowiedni poziom nawilżenia oraz jedwabista gładkość. Zabieg to również przedłużenie trwałości koloru włosów po koloryzacji oraz podkreślenie skrętu w przypadku włosów kręconych

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości preparatach oraz urządzeniach. Używamy tylko tych, które zostały przebadane i posiadają odpowiednie certyfikaty. 

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach branżowych u czołowych instruktorów. Sami również aktywnie szkolimy.

Rekonstrukcja Joico Zgierz - cena

Koszt całkowitego zabiegu rekonstrukcji Joico to cena między 120-170 zl. Wszystko zależy od stanu i długości naszych włosów, a tym samym od poświęconego im czasu i produktów wykorzystanych podczas ich pielęgnacji. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu z nami. 

Oferujemy również  profesjonalny zabieg keratynowego prostowania włosów. Przeznaczony jest on do pielęgnacji i odbudowy włosów zniszczonych, osłabionych, łamliwych, szorstkich, suchych i matowych. Mogą z niego korzystać wszyscy, którzy pragną mieć silne, elastyczne, zdrowe włosy bez puszenia, oraz chcą przedłużyć efekt zabiegów fryzjerskich.

Najwyższa jakość usług oraz przyjazna atmosfera to nasze atuty. W naszym salonie skorzystasz z pełnej gamy usług kosmetycznych i fryzjerskich, poczujesz się jak w gronie przyjaciółek oraz zrelaksujesz przy pysznej kawie.

Serdecznie zapraszamy na profesjonalny zabieg który odmieni każde, nawet najbardziej zniszczone włosy.