Planujecie upiększyć swoje uszy poprzez przekłucie ich? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to zapraszamy do naszego salony Beauty Room Zgierz. U nas zrobicie to szybko, sprawnie i prawie bezboleśnie 😊 Przypominany, że przekuwamy tylko w płatku ucha.

Czy przekłuwanie uszu boli

Do zabiegu wykorzystujemy nowoczesny pistolet System75 firmy Studex, który jest bardzo delikatną, praktycznie bezgłośną  i prawie bezbolesną metodą przekłucia uszu co czyni go idealnym dla dzieci.

Zapewnia maksimum higieny wykonywanego zabiegu. Kolczyk i zapinka są zamknięte we wkładzie jednorazowego użytku, który jest montowany bezpośrednio do aparatu. Zawartość wkładu nigdy nie dotyka Twojej skóry, ani skóry specjalisty od przekłuwania uszu, zarówno podczas montowania jak i zdejmowania. Posiadamy duży wybór kolczyków do wykorzystania przy przekłuwaniu uszu.

Przekłuwanie uszu dzieciom

Dzięki naszej prawie bezbolesnej metodzie przekłuwanie uszu, zbieg jest również bezpieczny dla dzieci. W naszym salonie oferujemy bezpieczne, szybkie i komfortowe przekłuwanie uszu. Pamiętajcie, żeby sprawdzać miejsce gojenia się i dbać o higienę przekłutych uszu. Dla naszych dzielnych maluchów, które marzą o pięknych kolczykach przygotowaliśmy wyjątkowe dyplomy.

Przekłuwanie uszu cennik

Zastanawiasz się, jaka jest cena przekłucia uszu? Zapraszamy Cię na stronę naszego cennika. Do zabiegu doliczone już są profesjonalne, sterylne kolczyki, pozwalające na szybkie gojenie się przekłutych uchu, minimalizują również ryzyko wystąpienia infekcji.

Przekłuwanie uszu – higiena

Przekłuwanie uszu służy poprawieniu naszego samopoczucia oraz upiększeniu. Pamiętajmy jednak o właściwiej higienie przekłutych uszu, aby zapobiec infekcjom oraz długiemu gojeniu się.
Przez pierwsze dwa tygodnie po zabiegu unikajcie sauny, basenów publicznych, czy solariów. Zachowajcie również ostrożność podczas kąpieli – uważajcie na zahaczenie ucha oraz na dokładne spłukanie szamponu.

O nas

W naszym salonie zadbamy o to, abyś poczuła się wyjątkowo i pięknie. Najwyższa jakość usług oraz przyjazna atmosfera to nasze atuty. Poczujesz się jak w gronie przyjaciółek, a dla Twojej pociechy również znajdzie się miejsce oraz zabiegi w  postaci nowych kolczyków.

Jeśli chcesz zmienić coś w swoim wyglądzie i dzięki kolczykom poczujesz się piękniej – zparaszamy do naszego salonu. Pomożemy dobrać kolczyki Tobie i Twojemu dziecku. Profesjonalnie wykonamy zabieg. Zadzwoń i zapisz się!