Piękne i zadbane stopy to wizytówka zarówna kobiety, jak i mężczyzny. Warto regularnie oddać się w ręce profesjonalisty, który o nie zadba. Pedicure klasyczny jest zabiegiem, który mogą wykonywać zarówno Panie, jak i Panowie. Wykonywany regularnie sprawi, że stopy będą w dobrej kondycji.

Wykonujemy:

  • Pedicure klasyczny
  • Pedicure podologiczny  + klasyczny
  • Pedicure hybrydowy
  • Pedicure podologiczny + hybrydowy
  • Pedicure SPA

Do zabiegów wykorzystujemy kosmetyki najwyższej jakości. Szczególnie ważne jest dla nas Twoje bezpieczeństwo, dlatego wszystkie używane przez nas narzędzia są sterylizowane w naszym własnym autoklawie, pakiety otwierane przy klientce, a produkty takie jak pilniki czy tarki do stóp są jednorazowe.

Szczególnie polecanym przez nas zabiegiem jest pedicure SPA, w którym oprócz odpowiedniego opracowania skórek, paznokci i podeszwy stóp, zadbamy o odpowiednie nawilżenie Twojej skóry otulając Twoje stopy maską nawilżającą i kąpielą parafinową.

W naszym salonie znajdziecie się pod opieką wykwalifikowanego podologa, który zadba o ewentualne zmiany patologiczne Waszych stóp, niwelując odciski i zgrubienia.

Miła rozmowa, filiżanka aromatycznej kawy i ulubiona gazeta dopełnią tą chwilę. Abyś czuła się wyjątkowa i dopieszczona.