Pedicure Zgierz – piękne i zadbane stopy to wizytówka zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Warto regularnie oddać się w ręce profesjonalisty, który o nie zadba. Pedicure klasyczny jest zabiegiem, który mogą wykonywać zarówno Panie, jak i Panowie. Wykonywany regularnie sprawi, że stopy będą w dobrej kondycji.

Pedicure Zgierz - w salonie Beauty Room

Do zabiegów wykorzystujemy kosmetyki najwyższej jakości. Szczególnie ważne jest dla nas Twoje bezpieczeństwo, dlatego wszystkie używane przez nas narzędzia są sterylizowane w naszym własnym autoklawie, pakiety otwierane przy klientce, a produkty takie jak pilniki, polerki czy tarki do stóp są jednorazowe.

Szczególnie polecanym przez nas zabiegiem jest pedicure SPA, w którym oprócz odpowiedniego opracowania skórek, paznokci i podeszwy stóp, zadbamy o odpowiednie nawilżenie Twojej skóry otulając Twoje stopy maską nawilżającą i kąpielą parafinową.

Miła rozmowa, filiżanka aromatycznej kawy i ulubiona gazeta dopełnią tę chwilę. Wszystko po to, żeby czuć się wyjątkowo i dopieszczonym.

Rodzaje pedicure:

Pedicure hybrydowy

Polega na wypiłowaniu kształtu paznokcia, opracowaniu skórek, przygotowaniu płytki, nałożeniu lakieru hybrydowego utwardzanego w lampie UV oraz opracowaniu podeszwy stóp.

Pedicure SPA

Polega na wykonaniu pedicure hybrydowego. Następnie stopy poddawane są peelingowi oraz nakładana jest specjalna maska nawilżająca oraz parafina. Na koniec zabiegu stylistka przeprowadza relaksujący masaż stóp. Po zabiegu skóra Twoich stóp będzie delikatna i aksamitna.

Pedicure męski (klasyczny, bez malowania)

Przeznaczony jest dla osób, które nie chcą lub nie mogą mieć koloru na paznokciach. Mogą z niego korzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni. Obejmuje opracowanie paznokci oraz skórek, a także podeszwy stóp.

Pedicure Cennik

  • Pedicure hybrydowy 130 zł
  • Pedicure SPA 200 zł

    Pedicure hybrydowy + dodatkowe nawilżenie skóry poprzez peeling, kąpiel parafinową i maskę z masażem stóp

  • Pedicure męski 110 zł

Polecamy także

Manicure Zgierz

W salonie Beauty Room Zgierz możesz zadbać o stopy i dłonie podczas jednej wizyty. Zapraszamy na manicure w naszym salonie. Wykonamy dla Ciebie manicure hybrydowy, żelowy, męski, SPA, itp.

Pedicure Łódź

Wykonujemy różne rodzaje pedicure w Zgierzu znajdującym się ok. 15 km od Łodzi. W naszym salonie spotkasz się z profesjonalistami, a Twoimi stopami zaopiekują się doświadczone kosmetyczki. Indywidualne podejście, wysokiej jakości usługi i specjalistyczne doradztwo. Zapraszamy wszystkich klientów z Łodzi, Zgierza i okolicznych miejscowości.