Masaż bańką chińską Zgierz – pomoże pozbyć się cellulitu, wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Działa szybko i skutecznie, a efekty są widoczne już po kilku zabiegach.

Zapraszamy do kontaktu.  

Masaż bańką chińską - uda, brzuch, pośladki, plecy - salon Beauty Room Zgierz
Masaż bańką chińską - salon Beauty Room Zgierz

Masaż bańką chińską - efekty

Masaż bańką chińską działa niczym drenaż limfatyczny. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwa nadmiar toksycznych substancji. Dzięki temu możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i masaż antycellulitowy bańką chińską. Komórki stają się znacznie lepiej odżywione, co jest efektem zwiększenia przepływu substancji odżywczych. Mniejsze stają się też obrzęki, dzięki poprawie krążenia i działania układu limfatycznego.

Masaż bańką chińską na cellulit

Masaż bańską chińską pozwala:

 • zredukować cellulit (w każdym stadium zaawansowania),
 • przyspieszyć przemianę materii,
 • poprawić ukrwienie,
 • pozbyć się zbędnych substancji toksycznych,
 • zmniejszyć bóle kręgosłupa,
 • zmniejszyć napięcie mięśniowe.

Masaż bańką chińską w salonie Beauty Room w Zgierzu

Masaż bańką chińską jest metodą, która polega na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek.

Zabieg rozpoczyna się od nasmarowania ciała specjalnym olejkiem. Następnie specjalista przystawia bańkę do wybranego punktu na ciele i przyciska. W ten sposób wytwarza się podciśnienie, dzięki któremu bańka przysysa się do skóry. Następnie masażysta wykonuje na przemian długie pociągnięcia bańką po skórze i ruchy okrężne w kierunku węzłów chłonnych. Działanie próżni powoduje pobudzenie krążenia krwi, szybsze usuwanie toksyn z organizmu oraz rozluźnienie mięśni i uelastycznienie skóry.

Masaż bańką chińską trwa ok. 30 minut. Wybroczyny powstałe po masażu wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do kolejnych zabiegów.

Masaż bańką chińską – jak często wykonywać?

To, jak często należy poddawać się masażowi bańką chińską, zależy przede wszystkim od celu zabiegu. Zaleca się jednak, by powtarzać go w seriach po 10-20 zabiegów – nie rzadziej niż raz na 3 dni. Potem wystarczą już tylko masaże profilaktyczne – najlepiej jeden raz w tygodniu.

Profesjonalny masaż bańką chińską - salon Beauty Room w Zgierzu

Masaż bańką chińską przeciwwskazania

start&rewind fat killer - Beauty Room
 • gorączka nieznanego pochodzenia,
 • choroby nowotworowe i zakaźne,
 • padaczka, zespół odstawienia alkoholu czy narkotyków,
 • stwardnienie rozsiane (SM) w okresie nowego rzutu choroby,
 • przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry w miejscu zabiegu (włączając w to siniaki i obrzęki niewiadomego pochodzenia),
 • hemofilia,
 • cera naczynkowa,
 • niewydolność krążenia (np. zapalenie żył i żylaki), a także nadciśnienie tętnicze, wady serca i choroby serca,
 • miesiączka,
 • ciąża,
 • wiek (nie wykonuje się masażu u osób powyżej 80 roku życia).

Masaż bańką chińską - cena

Koszt masażu bańską chińską w salonie Beauty Room Zgierz to 150 zł. Cena zawiera masaż bańką brzucha, ud i pośladków, a przed tym wykonywany jest masaż klasyczny, żeby przygotować skórę. 

 Zadzwoń pod nr +48 792 081 157 i umów się na wizytę. Polecamy również inne usługi w naszym salonie.

Masaż twarzy bańką chińską - salon Beauty Room Zgierz

Masaż twarzy bańką chińską - czy jest bezpieczny?

Masaż twarzy bańką chińską nazywa się facial cupping, wywodzi się z medycyny chińskiej i zdobył popularność również w Polsce. Do masażu twarzy wykorzystuje się bańki silikonowe o małej średnicy. 

Masaż twarzy bańkami ma ujędrnić skórę i przywrócić jej młody wygląd, pobudzić krążenie i przepływ limfy. Efekty będą widoczne już po pierwszym zabiegu, ale żeby osiągnąć zamierzony i trwały efekt, należy wykonywać masaż systematycznie.

Masaż twarzy bańką chińską jest bezpieczny. Nie powinny go wykonywać jednak osoby, których dotyczą przeciwwskazania podane powyżej.

O nas

Często w naszym salonie Beauty Room w Zgierzu wykonujemy masaże bańką chińską różnych partii ciała. Mamy duże doświadczenie, profesjonalne kosmetyki i bańki. Z zabiegu mogą korzystać kobiety i mężczyźni. 

Oferujemy usługi kosmetyczne i fryzjerskie, które wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. W salonie Beauty Room Klient może poczuć się zaopiekowany i zrelaksować się w trakcie zabiegów. 

Serdecznie zapraszamy!