Manicure Zgierz – dłonie to wizytówka każdej kobiety, a zadbane paznokcie są ich nieodłącznym elementem. Zespół naszych stylistek sprawi, że Twoje paznokcie będą zachwycać, a skóra dłoni nabierze blasku.

Zapraszamy do kontaktu.  

Manicure Zgierz - w salonie Beauty Room

Pracujemy jedynie na najlepszych produktach znanych światowych marek, a mnogość kolorów i bogactwo wzorów zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki. Nie używamy naklejek! Wszystkie zdobienia malujemy ręcznie, np. przy pomocy akwareli. Nasz zespół nieustanie podnosi swoje kwalifikacje na szkoleniach i warsztatach u wiodących instruktorów w całej Polsce.
Podstawą w naszym salonie jest bezpieczeństwo – posiadamy własny autoklaw, a wszystkie narzędzia, których używamy są wysterylizowane i otwierane z pakietów przy klientce!

U nas standardem pracy jest manicure kombinowany, czyli tzw. “pod skórki”, dzięki czemu przez dłuższy czas nie zauważysz odrostu! 
Oddając swoje dłonie w nasze ręce – możesz być pewna wspaniałego efektu. W naszym salonie znajdziesz bogatą ofertę zabiegów dedykowanych Twoim dłoniom i paznokciom.

Rodzaje manicure:

Manicure hybrydowy kombinowany

Wykonywany pod skórki, dzięki czemu dłużej nie widać odrostu z nadbudową płytki (paznokieć zostaje nadbudowany specjalną bazą – dobieraną do rodzaju płytki), tak aby nadać mu prawidłowy kształt). Stosuje się lakier hybrydowy utwardzany w lampie UV. Wszystkie zdobienia są malowane ręcznie, pracujemy również na akwarelach. Wykonujemy french, babyboomer, ombre, zdobienia ślubne.

Manicure męski

Klasyczny, bez malowania – przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, którzy chcą zadbać o swoje dłonie. Polega on na odpowiednim opracowaniu skórek, wyrównaniu naturalnego paznokcia, kończąc zabieg nałożeniem maski nawilżającej.

Manicure SPA

Polega na wykonaniu manicure hybrydowego. Następnie dłonie poddawane są peelingowi oraz nakładana jest specjalna maska nawilżająca oraz parafina. Na koniec zabiegu stylistka przeprowadza relaksujący masaż dłoni. 

Przedłużenie paznokci żelem

Dedykowane jest kobietom, które chciałyby mieć dłuższe paznokcie niż ich naturalne. Składa się z przedłużenia paznokci żelem na formie oraz wykonaniu manicure hybrydowego.

Manicure - nasze realizacje

Manicure Cennik

 • Manicure hybrydowy (1 kolor) 100 zł

  (kombinowany z nadbudową i utwardzeniem płytki)

 • Manicure hybrydowy (french/ babyboomer/ ombre/ zdobienia) 120-160 zł

  (kombinowany z nadbudową i utwardzeniem płytki)

 • Manicure SPA 160 zł

  Manicure hybrydowy + dodatkowe nawilżenie dłoni poprzez peeling, kąpiel parafinową oraz maskę z masażem dłoni

 • Manicure męski 80 zł
 • Przedłużanie paznokci (1 kolor) 170 zł

  Przedłużenie żelem na formie + manicure hybrydowy (kombinowany z nadbudową płytki)

 • Przedłużanie paznokci (french/ babyboomer/ ombre/ zdobienia) 190-230 zł

  Przedłużenie żelem na formie + manicure hybrydowy (kombinowany z nadbudową płytki)

 • Uzupełnienie paznokci (1 kolor) 130 zł

  Uzupełnienie paznokci żelem + manicure hybrydowy (kombinowany z nadbudową płytki)

 • Uzupełnienie paznokci (french/ babyboomer/ ombre/ zdobienia) 150-190 zł

  Uzupełnienie paznokci żelem + manicure hybrydowy (kombinowany z nadbudową płytki)

 • Naprawa paznokcia żelowego 10 zł

  Usługa darmowa dla klientek, które wykonywały stylizację w naszym salonie

Polecamy także

Pedicure Zgierz

W salonie Beauty Room Zgierz możesz zadbać o dłonie i stopy podczas jednej wizyty. Zapraszamy na pedicure w naszym salonie. Wykonamy dla Ciebie pedicure męski, hybrydowy i SPA. 

Manicure Łódź

Nasz Salon znajduje się w Zgierzu, czyli ok. 15 km od Łodzi. Oferujemy profesjonalne wykonanie manicure przez stylistki, które kochają swoją pracę. Proponujemy piękny manicure różnego rodzaju, przyjazną atmosferę i doradztwo. Zapraszamy osoby, które mieszkają w Łodzi, Zgierzu i w całym województwie łódzkim.

Folly Nailsroom Zgierz

Prace naszych stylistek zostały docenione również przez innych profesjonalistów. Miło nam poinformować, że zostaliśmy salonem firmowym renomowanej marki FOLLY NAIL i uzyskaliśmy tytuł Folly Nailsroom Zgierz.