Makijaż permanentny ust – to idealne rozwiązanie dla osób które marzą o trwałych, pełnych, nasyconych kolorem o idealnym kształcie ustach. Jeśli też męczy Cię nieustanne poprawianie koloru ust pomadką, to permanentny makijaż jest dla Ciebie.

Nasze wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu makijażu to gwarancja wysokiej jakości, bezpieczeństwa i naturalnego wyglądu ust. Chętnie podpowiemy i wykonamy dla Ciebie usta, które będą perfekcyjne, bez względu na okoliczności. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.

 

Makijaż permanentny ust przed i po

Bardzo często pojawia się pytanie – jak moje usta będą wyglądały po zabiegu. Oto kilka wskazówek i prawd:

  • W ciągu kilku dni od zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać i znacząco blednąć. Po wyłuszczeniu efekt jest bardzo delikatny, a kolor jasny. Przez okres do 6 tygodni pigment stabilizuje się w skórze i ciemnieje. Dopiero po tym okresie widoczny jest efekt końcowy – delikatniejszy od tego zaraz po pigmentacji nawet o 70%
  • Dlatego właśnie konieczna jest druga wizyta – dopigmentowanie. Służy ona ewentualnemu uzupełnieniu braków oraz przyciemnieniu koloru
  • Pamiętaj jednak, że makijaż permanentny to nie makijaż wieczorowy i nigdy nie będzie on tak wyglądał. Ma on dawać lekki, naturalny efekt dopasowany do Twojej urody również wtedy, kiedy jesteś bez makijażu.

Makijaż permanentny ust kolory

W naszym salonie mamy szeroką paletę barwników. Zawsze dobieramy kolor ust idealnie pasujący do typu danej urody,  oraz zgodnie z oczekiwaniami klientki. W zależności od koloru, usta mogą zyskać różny wygląd. Dobieramy pigmenty tak aby ostateczny efekt był zadowalający. Niektóre klientki stawiają na bardzo naturalny kolor ust, delikatny. Są również preferencje do bardziej nasyconych i odważnych kolorów. Wszystko w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać.

Permanentny ust Zgierz - po zabiegu

Najważniejsze są pierwsze 3 dni po wykonaniu zabiegu. Ze względu na opuchliznę i podrażnienie skóry konieczna jest także specjalna pielęgnacja. Stosujemy ją aż do wyraźnego wygojenia. Aby przyspieszyć ten proces, usta należy smarować łagodzącym kremem lub maścią.

makijaż permanentny ust jak dlugo sie utrzymuje?

Jak w przypadku innych rodzajów makijażu permanentnego – kolor zaraz po zabiegu jest znacznie bardziej intensywny niż oczekiwany. Jest to jednak stan przejściowy (trwa 3-7 dni) i nie powinnyśmy się nim martwić. 

Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny ust utrzymuje się bardzo długo. Decydujące znaczenie w kwestii trwałości makijażu ma zarówno jakość zastosowanych pigmentów, jak i pielęgnacja wdrożona po zabiegu. 

ile trwa makijaż permanentny ust?

Makijaż permanentny ust składa się z kilku etapów: rozmowy, ustaleń co do efektu zabiegu, doboru koloru. Zakłada się, że całość wykonania zabiegu makijażu permanentnego ust trwa blisko 3 godzin. 

Makijaż permenentny ust Zgierz - pielęgnacja

  • Przez cały czas, do zejścia strupka, przemywamy usta 2 razy dziennie (rano oraz wieczorem) wacikiem nasączonym octeniseptem. Przemywanie polega na delikatnym dotykaniu ust, absolutnie zabronione jest ich pocieranie – może to doprowadzić do zerwania strupka.
  • Od pierwszego dnia pigmentacji rozpoczynamy smarowanie ust – dwa razy dziennie, po ich przemyciu oraz raz w ciągu dnia. Usta smarujemy preparatem otrzymanym po zabiegu. Nakładamy bardzo cienką, ledwie widoczną warstwę kremu. Zbyt duża ilość preparatu sprawi że usta się odparzą, strupki zejdą zbyt szybko a efekt pigmentacji będzie niezadowalający.
  • Przez cały okres gojenie (ok 2 tygodnie) zabronione jest zrywanie, zdrapywanie, ścieranie łuszczącego się pigmentu. Spowoduje to nieestetyczne ubytki w kolorze oraz może doprowadzić do jego zmiany.
  • Przez okres dwóch tygodni zabronione jest używanie, pomadek, błyszczyków itp. zwłaszcza tych, których używałaś wcześniej. Może to doprowadzić do zainfekowania miejsca zabiegowego.
  • Po każdym posiłku postaraj się wypłukać usta wodą oraz je osuszyć.
  • Uważaj przy całowaniu 😉
  • Przez okres minimum 2 tygodni od wykonania zabiegu nie należy korzystać z basenu i sauny oraz nie należy się opalać.

Korzyści / Efekty

Wysokiej jakości usługa

W naszej ofercie makijaż permanentny ust to gwarancja pięknych, idealnie podkreślonych, dokładnie zarysowanych ust. U nas nie ma miejsca na eksperymenty.

 

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości preparatach oraz urządzeniach. Używamy tylko tych, które zostały przebadane i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach branżowych u czołowych instruktorów. Sami również aktywnie szkolimy.

Makijaż permanentny ust Zgierz - cena

Ważną kwestią poza wysoką jakością wykonywanego zabiegu jest również cena. Dość często zatem pojawia się pytanie – ile kosztuje makijaż permanentny ust? Salon Beauty Room oferuje zabieg makijażu permanentnego ust w cenie 900 zł. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą innych zabiegów oraz do sprawdzenia naszego cennika.

Oferujemy także makijaż permanentny brwi, który dodaje charakteru twarzy i równoważy cały jej wygląd. Jeśli chcesz podkreślić swoje brwi, lub je poprawić – bo może są one nierówne lub przerzedzone, jest to idealny makijaż dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu.

 

O nas

Najwyższa jakość usług oraz przyjazna atmosfera to nasze atuty. W naszym salonie skorzystasz z pełnej gamy usług kosmetycznych i fryzjerskich, poczujesz się jak w gronie przyjaciółek oraz zrelaksujesz przy pysznej kawie.

Makijaż permanentny ust to piękne, wyraźnie zarysowane usta. Jeśli o takich marzysz zapraszamy do kontaktu z nami.