Makijaż permanentny oczu Zgierz – to idealna propozycja dla wszystkich osób, które chcą zaskakiwać wyrazistym spojrzeniem. Pięknie podkreślone spojrzenie dodaje uroku każdej kobiecie, a zrobienie idealnej kreski jest wyzwaniem. Ciągle rozmazujący się eyeliner również nie dodaje urody. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest makijaż permanentny powiek. Twoje spojrzenie będzie dzięki niemu perfekcyjne w każdej chwili. Zapraszamy do kontaktu.  

Makijaż permanentny oczu Zgierz - jak wygląda zabieg?

Ważnym elementem makijażu permanentnego oczu jest przygotowanie się do zabiegu. Kilka dni przed zabiegiem warto smarować powieki maścią z arniką – uszczelni ona naczynia krwionośne. Przez ok tydzień przed pigmentacją nie należy wykonywać henny rzęs. Makijażu permanentnego powiek nie wykonujemy w trakcie stosowania odżywki na porost rzęs. Jeśli jej używasz, musisz zrezygnować z niej minimum 1,5 miesiąca przed pigmentacją.

Bezpośrednio przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja, która pomoże nam sprawdzić, czy Twój aktualny stan zdrowia pozwala na wykonanie makijażu permanentnego.

Przed przystąpieniem do zabiegu określamy Twoje oczekiwania – kreska górna czy dolna? Delikatne zagęszczenie linii rzęs czy ozdobny eyeliner?

Po ustaleniu rodzaju zabiegu wykonywany jest makijaż permanentny. Zabieg polega na wprowadzeniu za pomocą igły barwnika pod skórę. Czas jego trwania to 2,5-3h.

Makijaż permanentny oczu Zgierz - przed i po

Po wykonaniu zabiegu oczy mogą być opuchnięte i zaczerwienione. Jest to normalna reakcja organizmu a objawy szybko ustępują.

W ciągu kilku dni od zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać i znacząco blednąć. Po wyłuszczeniu efekt jest bardzo delikatny, a kolor jasny. Przez okres do 6 tygodni pigment stabilizuje się w skórze i ciemnieje. Dopiero po tym okresie widoczny jest efekt końcowy.

Dlatego właśnie konieczna jest druga wizyta – dopigmentowanie. Służy ona ewentualnemu uzupełnieniu braków oraz przyciemnieniu koloru.

Pamiętaj jednak, że makijaż permanentny to nie makijaż wieczorowy i nigdy nie będzie on tak wyglądał. Ma on dawać lekki, naturalny efekt dopasowany do Twojej urody również wtedy, kiedy jesteś bez makijażu

Korzyści / Efekty

Perfekcyjny kształt kreski

Idealnie dopasowany kształt kresek do Twoich oczu, podkreślający wyraz twarzy oraz samego oka.

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości preparatach oraz urządzeniach. Używamy tylko tych, które zostały przebadane i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach branżowych u czołowych instruktorów. Sami również aktywnie szkolimy.

Makijaż permanentny oczu - nasze realizacje

Makijaż permanentny oczu - etapy

Makijaż permanentny oczu składa się z kilku etapów: rozmowy, ustaleń co do efektu zabiegu, rysunku oraz pigmentacji. Całość wykonania zabiegu makijażu permanentnego oczu trwa około dwóch godzin. 

Zasady pielęgnacji po makijażu permanentnym powiek

Co się dzieje po zabiegu:

 • Tuż po wykonaniu zabiegu skóra może być zaczerwieniona i lekko opuchnięta. Jest to stan przejściowy i normalny, który szybko mija. Makijaż permanentny, zaraz po zabiegu, jest ciemniejszy i bardziej wyrazisty. Może wydawać Ci się, że efekt jest przerysowany i za mocny, a po zabiegowa opuchlizna sprawia czasem, że również niesymetryczny.
 • Pamiętaj, że JEST TO NATURALNA REAKCJA. W ciągu kilku dni od zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać i znacząco blednąć. Po wyłuszczeniu efekt jest delikatniejszy, a kolor jaśniejszy. Przez okres do 6 tygodni pigment stabilizuje się w skórze i przyjmuje kolor docelowy. Dopiero po tym okresie widoczny jest efekt końcowy.
 • Dlatego właśnie konieczna jest druga wizyta – dopigmentowanie. Służy ona ewentualnemu uzupełnieniu braków oraz przyciemnieniu koloru.
 • Pamiętaj jednak, że makijaż permanentny to nie makijaż wieczorowy i nigdy nie będzie on tak wyglądał. Ma on dawać lekki, naturalny efekt, dopasowany do Twojej urody również wtedy, kiedy jesteś bez makijażu.

Jedną z ważniejszych rzeczy wpływających na efekt końcowy makijażu permanentnego jest pielęgnacja po zabiegowa. Musimy szczególnie dbać o zachowanie higieny – dobrym rozwiązaniem po umyciu twarzy jest używanie jednorazowych papierowych ręczników

Pielęgnacja po zabiegu:

 • Przez 24h nie spożywaj alkoholu, aspiryny oraz napojów zawierających kofeinę (cola, kawa).
 • Przez pierwsze 3 godziny, co 30 min. oraz przed pójściem spać przemywaj makijaż wacikiem lub chusteczką higieniczną nasączoną mineralną lub przegotowaną wodą aby oczyścić okolicę zabiegową.
 • Przez cały czas, do zejścia strupka, przemywaj kreski 2 razy dziennie (rano oraz wieczorem) wacikiem nasączonym octeniseptem. Przemywanie polega na delikatnym dotykaniu powieki, absolutnie zabronione jest ich pocieranie – może to doprowadzić do zerwania strupka.
 • Przy kąpieli, myciu głowy lub zmywaniu makijażu staraj się aby detergenty do mycia nie miały styczności z okolicą zabiegową. Po kąpieli bezwzględnie przemyj powieki octeniseptem.
 • Przez cały okres gojenia (ok 2 tygodnie) zabronione jest zrywanie, zdrapywanie, ścieranie łuszczącego się pigmentu. Spowoduje to nieestetyczne ubytki na powiekach oraz może doprowadzić do zmiany ich koloru.
 • Przez okres minimum 2 tygodni od wykonania zabiegu nie należy korzystać z basenu i sauny oraz nie należy się opalać. Zaleca się również, na okres gojenia, zrezygnować z intensywnych treningów fizyczny.
 • Absolutnie zabronione jest wykonywanie makijażu na lub w bardzo bliskiej odległości okolicy zabiegowej!

Makijaż permanentny oczu Cennik

 • Makijaż permanentny oczu 700-1000 zł

  Cena zawiera korektę do 3 miesięcy.

 • Odświeżenie makijażu permanentnego 50% ceny

  od 3 msc do 1 roku

 • Odświeżenie makijażu permanentnego 70% ceny

  od 1 roku do 2 lat

Polecamy także

Makijaż permanentny brwi

W salonie Beauty Room Zgierz oferujemy także makijaż permanentny brwi, który dodaje charakteru twarzy i równoważy cały jej wygląd. Jeśli chcesz podkreślić swoje brwi – jest to idealny makijaż dla Ciebie.

Makijaż permanentny oczu Łódź

Wykonujemy makijaż permanentny oczu w Zgierzu, który znajduje się ok. 15 km od Łodzi. Jeśli w Twojej głowie rodzą się pytania odnośnie makijażu permanentnego lub chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat – zadzwoń. Chętnie doradzimy i podpowiemy jakie rozwiązanie makijażu będzie najlepsze dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich klientów z Łodzi, Zgierza i okolic.

Jak pielęgnować permanentny makijaż oczu

Jedną z ważniejszych rzeczy wpływających na efekt końcowy makijażu permanentnego jest pielęgnacja pozabiegowa. Po zabiegu nie należy używać w okolicy oczu kosmetyków takich jak mleczka, toniki czy mydło. Ważne jest również aby:

 • Przez cały czas, do zejścia strupka, przemywamy powieki 2 razy dziennie (rano oraz wieczorem) wacikiem nasączonym letnią wodą. Przemywanie polega na delikatnym dotykaniu powiek, absolutnie zabronione jest ich pocieranie – może to doprowadzić do zerwania strupka.
 • Nie smarujemy powiek żadnymi kosmetykami. Proces gojenia w tym przypadku odbywa się „na sucho”.
 • Przez okres minimum tygodnia nie wykonujemy makijażu oczu – nie używamy cieni, kredek, tuszy do rzęs, nie nakładamy korektora na powieki.
 • Przez okres minimum 2 tygodni od wykonania zabiegu nie należy korzystać z basenu i sauny oraz nie należy się opalać.