Makijaż permanentny oczu Zgierz – to idealna propozycja dla wszystkich osób, które chcą zaskakiwać wyrazistym spojrzeniem. Pięknie podkreślone spojrzenie dodaje uroku każdej kobiecie, a zrobienie idealnej kreski jest wyzwaniem.
Ciągle rozmazujący się eyeliner również nie dodaje urody. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest makijaż permanentny powiek. Twoje spojrzenie będzie dzięki niemu perfekcyjne w każdej chwili.

Makijaż permanentny oczu Zgierz - jak wygląda zabieg

Ważnym elementem makijażu permanentnego oczu jest przygotowanie się do zabiegu. Kilka dni przed zabiegiem warto smarować powieki maścią z arniką – uszczelni ona naczynia krwionośne. Przez ok tydzień przed pigmentacją nie należy wykonywać henny rzęs. Makijażu permanentnego powiek nie wykonujemy w trakcie stosowania odżywki na porost rzęs. Jeśli jej używasz, musisz zrezygnować z niej minimum 1,5 miesiąca przed pigmentacją.

Bezpośrednio przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja, która pomoże nam sprawdzić, czy Twój aktualny stan zdrowia pozwala na wykonanie makijażu permanentnego.

Przed przystąpieniem do zabiegu określamy Twoje oczekiwania – kreska górna czy dolna? Delikatne zagęszczenie linii rzęs czy ozdobny eyeliner?

Po ustaleniu rodzaju zabiegu wykonywany jest makijaż permanentny. Zabieg polega na wprowadzeniu za pomocą igły barwnika pod skórę.

Makijaż permanentny oczu Zgierz - przed i po

Po wykonaniu zabiegu oczy mogą być opuchnięte i zaczerwienione. Jest to normalna reakcja organizmu a objawy szybko ustępują.

W ciągu kilku dni od zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać i znacząco blednąć. Po wyłuszczeniu efekt jest bardzo delikatny, a kolor jasny. Przez okres do 6 tygodni pigment stabilizuje się w skórze i ciemnieje. Dopiero po tym okresie widoczny jest efekt końcowy.

Dlatego właśnie konieczna jest druga wizyta – dopigmentowanie. Służy ona ewentualnemu uzupełnieniu braków oraz przyciemnieniu koloru.

Pamiętaj jednak, że makijaż permanentny to nie makijaż wieczorowy i nigdy nie będzie on tak wyglądał. Ma on dawać lekki, naturalny efekt dopasowany do Twojej urody również wtedy, kiedy jesteś bez makijażu

Makijaż permanentny oczu jak długo się utrzymuje?

Dobrze wykonany i na pigmentowany makijaż permanentny oczu to gwarancja trwałości makijażu na lata. Nie musimy się martwić że makijaż zblednie lub straci na jakości z biegiem lat. 

Makijaż permanentny oczu ile trwa?

Makijaż permanentny oczu składa się z kilku etapów: rozmowy, ustaleń co do efektu zabiegu, rysunku oraz pigmentacji. Całość wykonania zabiegu makijażu permanentnego oczu trwa około dwóch godzin. 

Jak pielęgnować permanentny makijaż oczu

Jedną z ważniejszych rzeczy wpływających na efekt końcowy makijażu permanentnego jest pielęgnacja pozabiegowa. Po zabiegu nie należy używać w okolicy oczu kosmetyków takich jak mleczka, toniki czy mydło. Ważne jest również aby:

  • Przez cały czas, do zejścia strupka, przemywamy powieki 2 razy dziennie (rano oraz wieczorem) wacikiem nasączonym letnią wodą. Przemywanie polega na delikatnym dotykaniu powiek, absolutnie zabronione jest ich pocieranie – może to doprowadzić do zerwania strupka.
  • Nie smarujemy powiek żadnymi kosmetykami. Proces gojenia w tym przypadku odbywa się „na sucho”.
  • Przez okres minimum tygodnia nie wykonujemy makijażu oczu – nie używamy cieni, kredek, tuszy do rzęs, nie nakładamy korektora na powieki.
  • Przez okres minimum 2 tygodni od wykonania zabiegu nie należy korzystać z basenu i sauny oraz nie należy się opalać.

Korzyści / Efekty

Perfekcyjny kształt kreski

Idealnie dopasowany kształt kresek do Twoich oczu, podkreślający wyraz twarzy oraz samego oka.

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości preparatach oraz urządzeniach. Używamy tylko tych, które zostały przebadane i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach branżowych u czołowych instruktorów. Sami również aktywnie szkolimy.

Makijaż permanentny oczu cena

W naszej codziennej praktyce klientki bardzo często zadają pytanie „ile kosztuje makijaż permanentny oczu”? W naszym salonie makijaż permanentny oczu to koszt w granicach 400 zł. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą innych zabiegów oraz do sprawdzenia naszego cennika.

Oferujemy także makijaż permanentny ust, który pomaga przywrócić im naturalny, piękny wygląd, regularny kształt oraz podkreśli ich kolor.

O nas

Najwyższa jakość usług oraz przyjazna atmosfera to nasze atuty. W naszym salonie skorzystasz z pełnej gamy usług kosmetycznych i fryzjerskich, poczujesz się jak w gronie przyjaciółek oraz zrelaksujesz przy pysznej kawie.

Jeśli w Twojej głowie rodzą się pytania odnośnie makijażu permanentnego lub chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat – zadzwoń. Chętnie doradzimy i podpowiemy jakie rozwiązanie makijażu będzie najlepsze dla Ciebie.