Laminacja brwi to zabieg, dzięki któremu Twoje brwi będą zawsze w pożądanym kształcie, bez niesfornych włosków. Zapraszamy do naszego salonu Beaty Room w Zgierzu na zabieg laminowania brwi. Zadzwoń i umów się na wizytę już teraz.

Laminacja brwi Zgierz - Beauty Room Zgierz

Laminowanie brwi

Laminowanie brwi to nieinwazyjny zabieg na brwi, dzięki któremu uzyskasz idealny ich kształt bez wystających niesfornych włosków, czy nieregularnej linii. Laminowanie nada brwiom właściwy kształt i okiełzna włoski, które będą ułożone we właściwym kierunku. Dodatkowym skutkiem ubocznym zabiegu laminacji brwi jest ich odżywienie i regeneracja włosków.

Laminacja brwi Zgierz - Beauty Room Zgierz
Laminacja brwi Zgierz - Beauty Room Zgierz

Laminacja brwi - co to

Laminacja brwi polega na pokryciu wszystkich włosków specjalnym preparatem, który zawiera kwas tioglikolowy. Kwas ten powoduje rozerwanie wiązań dwusiarczkowych, co skutkuje możliwością wpłynięcia na kształt i kierunek wzrostu włoska. Łuska włoska otwiera się i z tego powodu w kolejnych etapach zabiegu niezwykle istotna jest regeneracja włosa. Brwi pokrywa się preparatami, które mają za zadanie zamknąć łuskę i wypełnić jej ubytki. Preparatami takimi mogą być:

  • keratyna,
  • oleje roślinne.

Spajają one strukturę włosa, powodując, że będzie on gładki i usztywniony w kierunku, który został mu wcześniej nadany przez specjalistę. 

Laminowanie brwi w Zgierzu

Laminowanie brwi w salonie Beauty Room w Zgierzu daje pół-trwały efekt. Co to oznacza? Że zabieg ten nie jest permanentny i jest rewelacyjną alternatywa dla klientek i klientów, którzy z jakichś powodów nie mogą mieć wykonanego permanentnego makijażu brwi. Po zabiegu laminowania brwi są gładsze, grubsze, pełniejsze i trwałe. Jest to zabieg całkowicie bezbolesny i szybki. Można go uzupełnić koloryzacją brwi oraz regulacją, co pozwoli w sposób kompleksowy na nadanie właściwego kształtu i wyglądu brwiom. Laminowanie brwi to hit 2021 roku i jest już dostępne w naszym salonie. Zapraszamy do zapisów.

Laminacja brwi Zgierz - Beauty Room Zgierz
Laminacja brwi Zgierz - Beauty Room Zgierz

Laminacja rzęs Zgierz

Laminacja rzęs Zgierz w salonie Beauty Room to idealny zabieg dla prostych i przerzedzonych rzęs. Co daje zabieg? Efektem są podkręcone rzęsy, które optycznie otwierają oko i powodują, że wydaje się większe. Zabieg polega na nałożeniu na rzęsy specjalnego preparatu, który pozwala na nadanie im pożądanego kształtu, a następnie na nałożeniu kolejnej warstwy płynu, który z kolei. ma zadanie odżywić i wypełnić łuskę włosa. 

Laminacja brwi i rzęs - korzyści

Poprawiony
kształt

Zagęszczenie
włosków

Odżywienie
i blask

Laminacja brwi i rzęs Zgierz cena

Laminacja brwi oraz laminacja rzęs w naszym salonie w Zgierzu to zabiegi, które już są hitem wśród naszych klientek i klientów. Cenę konkretnego zabiegu w naszym salonie sprawdzicie Państwo w naszym cenniku lub pytając bezpośrednio w salonie. Nasi pracownicy  z przyjemnością udzielą Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapraszamy do zapisów.

O nas

Najwyższa jakość usług oraz przyjazna atmosfera to nasze atuty. W naszym salonie skorzystasz z pełnej gamy usług kosmetycznych i fryzjerskich, poczujesz się jak w gronie przyjaciółek oraz zrelaksujesz przy pysznej kawie.

Jeśli chcesz, aby Twoje brwi były pięknie ułożone i prezentowały się dobrze w każdej sytuacji, zapraszamy do zapisów na zabieg laminacji brwi w naszym salonie w Zgierzu.