Keratynowe prostowanie włosów Zgierz to zabieg przeznaczony dla osób, które codziennie zmagają się z puszącymi i trudnymi do ułożenia włosami, jak również dla osób które chcą zregenerować i odżywić włosy zniszczone zabiegami chemicznymi. Terapie keratynowe można wykonywać nawet na bardzo zniszczonych włosach ponieważ są to przede wszystkim zabiegi regeneracyjne.

Keratynowe prostowanie - dla kogo?

Zabiegi keratynowe przeznaczone są dla osób, które codziennie zmagają się z puszącymi i trudnymi do ułożenia włosami, jak również dla osób które chcą zregenerować i odżywić włosy zniszczone zabiegami chemicznymi.

Terapie keratynowe można wykonywać nawet na bardzo zniszczonych włosach ponieważ są to przede wszystkim zabiegi regeneracyjne.

Na czym polega zabieg keratynowej odbudowy?

Zabieg keratynowej odbudowy włosów polega na wprowadzeniu keratyny w głąb struktury włosa, za pomocą specjalnej prostownicy.

Keratyna jest podstawowym białkiem włókienkowym, budującym nasze skórę, paznokcie oraz włosy, a to właśnie jej niedobór w lwiej części odpowiada za pogorszenie ich kondycji. W kosmetykach do pielęgnacji włosów również znajdziemy keratynę, ale tym razem będzie to keratyna hydrolizowana. Preparat pozyskuje się masowo z owczej wełny, a rozpuszczalne w wodzie białka pełne są niezbędnych aminokwasów, przede wszystkim siarkowych (metioniny oraz cystyny). Umożliwia to tak głębokie przenikanie hydrolizowanej keratyny w głąb struktury ludzkiego włosa, odbudowanie uszkodzeń powstałych mechanicznie i pod wpływem niekorzystnego działania na kosmyki czynników zewnętrznych.

Prostowanie keratynowe - wskazania

Jakie są włosy po zabiegu?

  • gładkie,
  • nawilżone,
  • dogłębnie odżywione,
  • zregenerowane
  • lśniące
  • sprężyste
  • podatne na stylizację

Jeśli zależy Ci na długotrwałym, spektakularnym efekcie, ten zabieg jest właśnie dla Ciebie!
Włosy po terapii keratynowej są także bardziej odporne na skręty i puszenie się w wilgotnym środowisku. Efekt prostych włosów to tak naprawdę jednie pozytywny efekt uboczny zabiegu.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekty zabiegu utrzymują się od 2 do nawet 7 miesięcy – zależy to od typu włosów oraz pielęgnacji po zabiegowej. Używanie kosmetyków dedykowanych włosom po terapii keratynowej znacząco wydłuża utrzymywanie się efektu.

Keratynowe prostowanie z Beauty Room

Aby osiągnąć zamierzony efekt: zdrowych, lśniących włosów oraz w trosce o ich bezpieczeństwo pracujemy na preparatach keratynowych najwyższej jakości. Do keratynowej odbudowy używamy produktów marki  Amazon Keratin i Diamond Luxury, do których mamy od lat zaufanie i pełną gwarancję wysokiej jakości keratyny.

Korzyści / Efekty

Kompleksowość usług

W naszej ofercie znajduje się duży wybór zabiegów dla włosów, co sprawia że wszystkie Twoje potrzeby mogą być zaspokojone w jednym miejscu.

Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości preparatach oraz urządzeniach. Używamy tylko tych, które zostały przebadane i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach branżowych u czołowych instruktorów. Sami również aktywnie szkolimy.

Keratynowe prostowanie włosów cena

To ile kosztuje prostowanie keratynowe, zależy od długości i gęstości włosów na których wykonywany jest zabieg.  W celu dokładnej wyceny zabiegu, najlepiej pokazać się wcześniej w naszym salonie. Zapraszamy do zapoznania się również z naszym cennikiem.

Oferujemy również profesjonalny zabieg rekonstrukcji włosów Joico.  Przeznaczony jest on do pielęgnacji i odbudowy włosów zniszczonych, osłabionych, łamliwych, szorstkich, suchych i matowych. Mogą z niego korzystać wszyscy, którzy pragną mieć silne, elastyczne, zdrowe włosy bez puszenia, oraz chcą przedłużyć efekt zabiegów fryzjerskich.

O nas

Najwyższa jakość usług oraz przyjazna atmosfera to nasze atuty. W naszym salonie skorzystasz z pełnej gamy usług kosmetycznych i fryzjerskich, poczujesz się jak w gronie przyjaciółek oraz zrelaksujesz przy pysznej kawie.

Keratynowe prostowanie włosów pozwala nam osiągnąć włosy o jakich marzymy – lśniące, gładkie, proste a przede wszystkim zdrowe. Zapraszamy do kontaktu z nami.