Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

Zabiegi keratynowe przeznaczone są dla osób, które codziennie zmagają się z puszącymi i trudnymi do ułożenia włosami, jak również dla osób które chcą zregenerować i odżywić włosy zniszczone zabiegami chemicznymi.

Terapie keratynowe można wykonywać nawet na bardzo zniszczonych włosach ponieważ są to przede wszystkim zabiegi regeneracyjne.

Wskazania:

Włosy suche
Włosy zniszczone
Włosy puszące się
Włosy odporne na stylizację
Włosy matowe

Na czym polega zabieg keratynowej odbudowy?

Zabieg keratynowej odbudowy włosów polega na wprowadzeniu keratyny w głąb struktury włosa, za pomocą specjalnej prostownicy. 

Keratyna jest podstawowym białkiem włókienkowym, budującym nasze skórę, paznokcie oraz włosy, a to właśnie jej niedobór w lwiej części odpowiada za pogorszenie ich kondycji.

W kosmetykach do pielęgnacji włosów również znajdziemy keratynę, ale tym razem będzie to keratyna hydrolizowana. Preparat pozyskuje się masowo z owczej wełny, a rozpuszczalne w wodzie białka pełne są niezbędnych aminokwasów, przede wszystkim siarkowych (metioniny oraz cystyny). Umożliwia to tak głębokie przenikanie hydrolizowanej keratyny w głąb struktury ludzkiego włosa, odbudowanie uszkodzeń powstałych mechanicznie i pod wpływem niekorzystnego działania na kosmyki czynników zewnętrznych.

Jakie są włosy po zabiegu?

gładkie,
nawilżone,
dogłębnie odżywione,
zregenerowane,
lśniące,
sprężyste,
podatne na stylizację.

Jeśli zależy Ci na długotrwałym, spektakularnym efekcie, ten zabieg jest właśnie dla Ciebie!
Włosy po terapii keratynowej są także bardziej odporne na skręty i puszenie się w wilgotnym środowisku. Efekt prostych włosów to tak naprawdę jednie pozytywny efekt uboczny zabiegu.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekty zabiegu utrzymują się od 2 do nawet 7 miesięcy – zależy to od typu włosów oraz pielęgnacji po zabiegowej. Używanie kosmetyków dedykowanych włosom po terapii keratynowej znacząco wydłuża utrzymywanie się efektu.

Keratynowa odbudowa włosów - produkty

Pracujemy na produktach Amazon Keratin i Diamond Luxury