Karboksyterapia pod oczy i na twarz – terapia dwutlenkiem węgla przeżywa obecnie rozkwit w medycynie estetycznej i kosmetologii. Rosnąca popularność tej metody spowodowana jest spektakularnymi rezultatami, które można uzyskać u pacjentów poddanych zabiegom.

Karboksyterapia pod oczy i na twarz Zgierz - Beauty Room efekty przed i po

Karboksyterapia pod oczy - na czym polega?

Karboksyterapia stymuluje produkcje kolagenu, dzięki czemu poprawia kondycję skóry twarzy, szyi i dekoltu. Poprawia jej gęstość, redukuje zmarszczki oraz napina. W konsekwencji świetnie napina skórę szczególnie w obrębie dekoltu.

Karboksyterapia pod oczy i na twarz Zgierz - Beauty Room
Karboksyterapia pod oczy i na twarz Zgierz - Beauty Room opinie, efekty, cena

Karboksyterapia przeciwwskazania

Poniższe sytuacje mogą stanowić przeciwwskazania do wykonania zabiegu karboksyterapii:

Karboksyterapia pod oczy

Poprzez zwiększenie ukrwienia skóry pod oczami, często pojawiają się w tych okolicach cienie i obrzęki. Dlatego karboksyterapia pod oczy pozwala skutecznie walczyć z tą przypadłością, która jest często spowodowana właśnie słabą cyrkulacją krwi w obrębie powieki dolnej.

Zabieg jest szybki oraz prawie bezbolesny, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. W przypadku zaawansowanego stadium problemu polecamy połączenie karboksyterapii z mezoterapią igłową. Efekty są spektakularne i nie ma obecnie zabiegu dającego lepsze rezultaty w walce z problemem cieni i obrzęków pod oczami.

Karboksyterapia pod oczy i na twarz- cienie pod oczami
Karboksyterapia pod oczy i na twarz - usuwanie drugiego podbródka - Zgierz Beauty Room

Karboksyterapia podbródek

Karboksyterapia podbródek – na tę część ciała terapia dwutlenkiem węgla może przynieść niesamowite efekty. Pomaga przywrócić wyraźną linię żuchwy i tym samym odmłodzić się. Walczy z nieestetyczną drugą brodą, z którą nie możemy uporać się w żaden inny sposób. Kwas węglowy pomaga rozpuścić komórki tłuszczowe, które w efekcie rozpadają się i zostają wydalone.  

Dzięki temu znika nam podbródek, skóra jest gładsza, a twarz wygląda piękniej.

Karboksyterapia pod oczy i na twarz

Karboksyterapia na twarz to zabieg, na który często pacjenci się decydują. Dzieje się tak szczególnie po czterdziestym roku życia, gdy boczne części policzków zaczynają opadać, skóra staje się wiotka i pojawia się kolejny podbródek.

Zabieg karboksyterapii może być świetnym rozwiązaniem, który nada twarzy właściwy owal, przywróci skórze sprężystość i w konsekwencji doda jej młodzieńczego wyglądu.

Wprowadzenie dwutlenku węgla stymuluje komórki do produkcji kolagenu i poprawi krążenie krwi. Dzięki temu pozbędziemy się cieni pod oczami, drugiego podbródka i efektu “zmęczonej twarzy”.

Karboksyterapia pod oczy i na twarz - przywracanie owalu twarzy - Zgierz Beauty Room

Korzyści / Efekty

Kompleksowość usług

W naszej ofercie znajduje się ponad 90 zabiegów dla twarzy, ciała i włosów, co sprawia, że wszystkie Twoje potrzeby mogą być zaspokojone w jednym miejscu.

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości preparatach oraz urządzeniach. Używamy tylko tych, które zostały przebadane i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Szkolenia i rozwój

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach branżowych u czołowych instruktorów. Sami również aktywnie szkolimy.

Karboksyterapia pod oczy i na twarz - redukcja zmarszczek - Zgierz Beauty Room

Karboksyterapia opinie

Karboksyterapia to zabieg, który spotyka się z wieloma pozytywnymi opiniami. Jest to spowodowane tym, że efekty pojawiają się szybko, twarz wygląda młodziej, a pacjenci są zadowoleni. 

Przywróć swojej twarzy młody wygląd. Niech Twoja skóra będzie gładka i napięta. Skontaktuj się z nami

Karboksyterapia ciała

Karboksyterapia ma także bardzo szerokie zastosowanie w pielęgnacji ciała! Znacząco redukuje cellulit, pozwala walczyć z wypadaniem włosów, likwiduje blizny oraz rozstępy. Więcej na ten temat w sekcji zabiegów na ciało.

Karboksyterapia pod oczy i na twarz Zgierz dla kobiet i mężczyzn - Beauty Room

Karboksyterapia pod oczy cena

Karboksyterapia pod oczy – w przypadku tego zabiegu koszt to 100zł.

Karboksyterapia na twarz – cena zabiegu w naszym salonie Beauty Room w Zgierzu wynosi 200zł.
 

Zapoznaj się z pełnym cennikiem naszych usług.

O nas

Najwyższa jakość usług oraz przyjazna atmosfera to nasze atuty. W naszym salonie skorzystasz z pełnej gamy usług kosmetycznych i fryzjerskich, poczujesz się jak w gronie przyjaciółek oraz zrelaksujesz przy pysznej kawie.

Karboksyterapia pod oczy i na twarz to zabiegi, jakie można wykonać ww naszym salonie Beauty Room w Zgierzu. Indywidualne podejście, profesjonalna obsługa i wykwalifikowany personel.