Dermapen Zgierz w salonie Beauty Room, czyli zabieg mezoterapii Derma Pen Fusion, to nowość, którą z miejsca pokochały nasze klientki. Odmładzanie oraz niwelowanie wszelkich niedoskonałości w jednym. Zapisz się już teraz. Zapraszamy do salonu Beauty Room w Zgierzu.

Dermapen Zgierz - Beauty Room Zgierz

Derma Pen Zgierz

Derma Pen Zgierz to nowa oferta salonu Beauty Room. Zabieg polega na nakłuwaniu skóry mikroigłami zawartymi w specjalnym urządzeniu, które przypomina długopis, czyli z angielskiego pen. To taki długopis do skóry o wspaniałych właściwościach oraz rewelacyjnym działaniu na skórę.

Dermapen Zgierz - salon Beauty Room
Dermapen Zgierz - salon Beauty Room

Mezoterapia Derma Pen Fusion

Mezoterapia Derma Pen Fusion to zabieg oferowany w naszym salonie dla klientek oraz klientów, którzy borykają się nawracającymi niedoskonałościami, trądzikiem, a także którzy chcieliby nadać skórze blask i odmłodzić ją. Jest całkowicie bezbolesny. Nakłuwanie skóry odbywa się za pomocą jednorazowych, całkowicie sterylnych kartridży, które składają się z 9 złoconych, cienkich tytanowych igieł. Igły wykonują 1200 nakłuć w ciągu 1 sekundy! Nakłucia te nie są głębokie – sięgają od 0 do 3 mm wgłąb skóry. Złocenie igieł hamuje ewentualne krwawienie skóry.

Dermapen zabieg

Zabieg Dermapen Fusion polega na wtłaczaniu w warstwy skórne specjalnie skomponowanych koktajli za pomocą nakłuć wykonywanych przez kartridż. Dzięki nakłuciom koktajl odżywia skórę w głębszych warstwach i powoduje autoindukcję kolagenu, co daje widoczne rezultaty w postaci wygładzenia i ujędrnienia skóry, czyli jej odmłodzenia. 

Dermapen Zgierz - salon Beauty Room
Dermapen Zgierz - salon Beauty Room

Derma Pen efekty

Derma Pen Fusion to zabieg idealny, ponieważ dzięki niemu można uzyskać szereg dobroczynnych efektów dla skóry, m.in.:

 • wygładzenie skóry,
 • lifting twarzy i oczu,
 • niwelacja zmarszczek i bruzd,
 • zmniejszenie widoczności rozszerzonych porów,
 • likwidacja blizn oraz rozstępów,
 • likwidacja przebarwień na skórze.

Dermapen przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu Derma Pen Fusion są:

 • ciąża oraz karmienie piersią,
 • choroba nowotworowa,
 • aktywna opryszczka,
 • aktywny stan zapalny skóry,
 • nasilony trądzik.
Dermapen Zgierz - salon Beauty Room
Dermapen Zgierz - salon Beauty Room

Dermapen po zabiegu

Po zabiegu Derma Pen Fusion możliwe jest lekkie zaczerwienienie skóry, swędzenie, pieczenie. Skóra może być tkliwa i bolesna, ale objawy te szybko ustępują. Zabieg ten jest zabiegiem szybkim, dlatego śmiało może być wykonywany nawet w czasie przerwy na lunch. Po jego wykonaniu można powrócić do codziennych czynności. Należy stosować kremy z wysokim filtrem UV w celu dodatkowej ochrony skóry oraz nie należy korzystać z solarium nawet do 6 tygodni po zabiegu.

Dermapen opinie

Opinie po wykonanym zabiegu Dermapen Fusio są rewelacyjne. Widoczne oraz, przede wszystkim, długotrwałe efekty przekonują do niego wielu klientów. Zapraszamy do zapisów na zabieg mezoterapii Derma Pen Fusion w naszym salonie. w Zgierzu – telefonicznie lub osobiście. 

O nas

Najwyższa jakość usług oraz przyjazna atmosfera to nasze atuty. W naszym salonie skorzystasz z pełnej gamy usług kosmetycznych i fryzjerskich, poczujesz się jak w gronie przyjaciółek oraz zrelaksujesz przy pysznej kawie.

Widoczne odmłodzenie, skuteczna likwidacja blizn, rozstępów, przebarwień i pobudzenie skóry do regeneracji to tylko niektóre z zalet zabiegu Dermapen wykonywanego w naszym salonie w Zgierzu. Zapraszamy!