Depilacja laserowa Zgierz jest już dostępna w naszym salonie Beauty Room! Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu +48 792 081 157

Depilacja laserowa Zgierz - salon Beauty Room

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa w ostatnich latach zyskała na popularności. Jest właściwie bezbolesnym zabiegiem, dzięki któremu można trwale pozbyć się nadmiernego owłosienia niemal z każdej partii ciała: nóg, pach, okolic bikini, twarzy, rąk. Zabiegi wykonywane są w serii, ponieważ włosy nie rosną równomiernie i każdy z nich znajduje się w innej fazie wzrostu. Zadaniem lasera jest zniszczenie włoska od samej cebulki po to, aby nie rósł na nowo. Różne typy laserów pracują na różnych typach i długościach fal. Zróżnicowanie długości fal powoduje lepsze dopasowanie lasera do fototypu skóry klienta.

Laminacja brwi Zgierz - Beauty Room Zgierz
Depilacja laserowa Zgierz - salon Beauty Room

Depilacja laserowa bikini

Bikini to bardzo wrażliwy obszar ciała człowieka. Depilacja laserowa dostosowana do tej partii ciała musi być skuteczna, ale także delikatna oraz bezpieczna. Nasze najnowszej generacji urządzenia do depilacji laserowej bikini poradzą sobie z niechcianym owłosieniem w tym obszarze ciała oraz nie będą powodować wrastaniu włosków. Depilacja laserowa bikini to trwały sposób na pozbycie się włosków oraz na zapomnienie o ich wrastaniu. Jest skutecznym zamiennikiem depilacji woskiem, czy maszynką.

Depilacja laserowa nóg

Depilacja laserowa nóg daje długotrwały efekt gładkiej skóry. Jest bezpieczna i skuteczna. W naszym salonie wykorzystujemy jedynie renomowane urządzenia laserowe, dzięki którym depilacja jest przyjemnością, a efekty cieszą przez długi czas. Zapraszamy do zapisów na laserową depilację nóg.

Depilacja laserowa Zgierz - salon Beauty Room
Depilacja laserowa Zgierz - salon Beauty Room

Depilacja laserowa pach

Pachy to czasem dość wstydliwy obszar naszego ciała. Owłosienie nie jest w tym miejscu mile widziane, gdyż osadza się tam pot i daje nieprzyjemny zapach. Aby trwale pozbyć się niechcianych włosków pod pachami, zapraszamy na zabieg laserowej depilacji pach w naszym salonie w Zgierzu.

Depilacja laserowa twarzy

Depilacja laserowa twarzy – czemu ma służyć ten zabieg?  Niektórzy borykają się z nadmiernym owłosieniem również w partii twarzy, np. niektórym kobietom z powodu zmian hormonalnych włoski na brodzie zaczynają ciemnieć, a przez to być bardziej widoczne. Powoduje to duży dyskomfort z powodu walorów estetycznych zbyt dużej ilości włosków na twarzy. Depilacja laserowa twarzy będzie dobrym rozwiązaniem – dzięki temu zabiegowi pozbędziesz się niechcianych włosków z obszaru twarzy i zyskasz gładką, jasną skórę. 

Depilacja laserowa Zgierz - salon Beauty Room
Depilacja laserowa Zgierz - salon Beauty Room

Depilacja laserowa wąsika

Wąsik jest niepożądanym efektem wizualnym nadmiernego wzrostu włosków nad górną wargą u kobiet. Można depilować ten obszar woskiem, ale wiąże się to z powtarzaniem zabiegu w odstępach kilku tygodni. Laserowa depilacja wąsika daje efekt trwały, niemal na zawsze. Zabiegi wykonywane są w odstępach kilku tygodni tylko przez jakiś czas, aby później cieszyć się gładką skórą przez długie lata. Warto jednak wykonywać co jakiś czas zabieg przypominający i uzupełniający.

Depilacja laserowa jak się przygotować

Depilacja laserowa – jak się przygotować? Warto już przy podjęciu decyzji o poddaniu się zabiegowi depilacji laserowej rozpocząć przygotowania organizmu. Na kilka tygodni przed zabiegiem należy przestać przyjmować wszelkie retinoidy, gdyż mogą one niekorzystnie wpływać na przebieg zabiegu i uzyskanie pożądanych efektów. Nie należy także depilować wybranych partii ciała w sposób, który uszkadza mieszki włosowe (wosk, krem, depilator). Można natomiast golić wybrane partie. Na dzień przed zabiegiem należy dokładnie ogolić obszar poddawany zabiegowi depilacji laserowej. Na ok. 2 dni przed zabiegiem trzeba odstawić wszelkie leki oraz zioła światło uwrażliwiające, m.in. dziurawiec, czy nagietek. Należy ponadto ograniczyć opalanie zarówno na słońcu, jak i w solarium. 

Depilacja laserowa Zgierz - salon Beauty Room
Depilacja laserowa Zgierz - salon Beauty Room

Depilacja laserowa przeciwwskazania

Przeciwwskazania do depilacji laserowej to między innymi:

  • ciąża oraz okres karmienia piersią,
  • choroby nowotworowe,
  • opalona skóra, gdzie ilośc melaniny w skórze jest wysoka,
  • ciągłe przyjmowanie leków światłouczulających i hormonalnych, szczególnie retinoidów – należy przerwać ich stosowanie, ale zawsze pod czujnym okiem lekarza prowadzącego,
  • schorzenia skórne typu bielactwo, łuszczyca i inne.

Depilacja laserowa - przebieg zabiegu

Podczas zabiegu doświadczona i odpowiednio przeszkolona osoba, która wykonuje zabieg zacznie od przeprowadzenia wywiadu wstępnego, aby nie pominąć żadnej ważnej kwestii. Następnie na skórę poddawaną depilacji laserem nakładany jest specjalny żel, którego zadaniem jest ochrona skóry przed ciepłem lasera oraz ochłodzenie jej w trakcie trwania czynności. Głowicę lasera przykłada się obszar po obszarze na całej partii poddawanej depilacji. Możliwe jest lekkie szczypanie i odczucie ciepła, które trwa kilka sekund. Po zakończonym zabiegu skóra może być wrażliwa i bolesna. Osoba wykonująca zabieg nakłada balsam lub żel, który koi skórę po depilacji i przyspiesza jej regenerację.

Depilacja laserowa Zgierz - salon Beauty Room
Depilacja laserowa Zgierz - salon Beauty Room

Depilacja laserowa Zgierz - po zabiegu

zabiegu depilacji laserowej nie jest wskazana ekspozycja na działanie promieni słonecznych. Należy chronić skórę przed ich szkodliwym działaniem. Skóra w obszarze poddawanemu zabiegowi może być nadwrażliwa i bolesna, z tego powodu trzeba używać kremów i maści, które ją ukoją. Zabiegi należy powtarzać w serii co około 3-6 tygodni w zależności od rodzaju włosa oraz jego jakości. Im grubsze i ciemne włoski, tym zabieg należy powtarzać częściej aż do uzyskania pożądanego efektu gładkiej skóry bez niechcianego owłosienia. 

Depilacja laserowa efekty

Długotrwały
efekt

Brak
wrastających włosków

Bezbolesny
zabieg

Depilacja laserowa cena

Ceny zabiegów depilacji laserowej wykonywanych w salonie Beauty Room w Zgierzu zależą od tego, ile partii poddamy laserowej depilacji oraz od rodzaju lasera, wykorzystanego do wykonania zabiegu. Zapraszamy do kontaktu z naszym salonem w Zgierzu – odpowiemy na pytania, udzielimy wskazówek oraz ustalimy dogodny termin wykonania zabiegu, a także udzielimy informacji na temat aktualnych promocji.

O nas

Najwyższa jakość usług oraz przyjazna atmosfera to nasze atuty. W naszym salonie skorzystasz z pełnej gamy usług kosmetycznych i fryzjerskich, poczujesz się jak w gronie przyjaciółek oraz zrelaksujesz przy pysznej kawie.

Poznaj inne zabiegi laserem w naszym salonie w Zgierzu

Usuwanie zmian naczyniowych

Redukcja blizn i rozstępów

Odmładzanie, redukcja zmarszczek

Redukcja rumienia i zmian trądzikowych

Usuwanie rozszerzonych naczynek

Kriolipoliza

HIFU - lifting i liposukcja w jednym

Lifting laserem RF

Usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego

Aby Twoja skóra była gładka i pozbawiona nadmiernego owłosienia, zapraszamy do zapisów na zabieg depilacji laserem w naszym salonie w Zgierzu.