ZABIEGI

PIELĘGNACYJNE

Posiadamy szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych dzięki którym Twoje włosy nabiorą blasku, staną się zdrowe, odżywione i delikatne.

Nie wiesz jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy? Nasi specjaliści doradzą i pomogą wybrać ten, który spełni Twoje oczekiwania oraz sprawi że Twoje włosy będą piękne jak nigdy dotąd!

KERATYNOWA ODBUDOWA WŁOSÓW

Zabiegi keratynowe przeznaczone są dla osób, które codziennie zmagają się z puszącymi i trudnymi do ułożenia włosami, jak również dla osób które chcą zregenerować i odżywić włosy zniszczone zabiegami chemicznymi.

TRIJUVEN – ODMŁODZENIE WŁOSÓW

Zabieg pielęgnacyjny, który odmłodzi Twoje włosy. Dzięki nowoczesnej formule składników aktywnych działa zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz włosów. Po zabiegu włosy stają się mocniejsze, zdrowe, połyskujące i sprężyste. 

RYTUAŁY PIELĘGNACYJNE MORROCANOIL

Marka MOROCCANOIL z pewnością przypadnie do gustu osobom mającym zniszczone włosy, które chcą skorzystać z niezwyklych właściwości słynnego olejku arganowego. Damy Twoim włosom to, czego potrzebują!

BOTOX DLA WŁOSÓW

Najnowszej generacji produkt prosto z USA. Zabieg jest idealny dla przesuszonych, bardzo zniszczonych , cienkich włosów, szczególnie rozjaśnianych. Jego zdaniem jest uzupełnić włosy w aminokwasy, proteiny i keratynę, która jest naturalnym budulcem włosa. 

H-MILK REKONSTRUKCJA WŁOSÓW

Posiada właściwości ochronno-odżywcze oraz skutecznie poprawia kondycję włosów. Włosy stają się pogrubione, lśniące oraz są mniej podatne na uszkodzenia. Zabieg można wykonać w trakcie koloryzacji lub jako samodzielna pielęgnację.

POLEROWANIE WŁOSÓW SPLIT ENDER

Nowoczesna metoda, polegająca na poprawie kondycji włosa dzięki pozbyciu się rozdwojonych końcówek, które są skutkiem negatywnych czynników środowiska, nasłonecznienia, częstego prostowania i suszenia włosów. 

Salon Beauty Room
u. Parzęczewska 19a
95-100 Zgierz
Telefon: 792 081 157

Telefon: 792 081 157
E-mail: kontakt@beautyroomzgierz.pl