STYLIZACJA
RZĘS

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Trwałe przedłużanie rzęs to sposób, aby zdecydowanie ułatwić sobie życie. Zabieg pozwala na uzyskanie efektu gęstszych i dłuższych rzęs niż nasze naturalne dzięki czemu nasze spojrzenie będzie podkreślone nawet bez makijażu.

Zabieg stylizacji rzęs, polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej rzęs syntetycznych o odpowiednio dobranym skręcie, długości oraz grubości. Sztuczne rzęsy dobierane są indywidualnie, uwzględniając osobiste preferencje klientki oraz stan jej naturalnych rzęs oraz budowę oczu. Oferujemy przedłużanie rzęs metodami: 1:1 , 2/3D oraz 4/6D. 

Dzięki indywidualnie dobranej stylizacji możemy spełnić oczekiwania każdej klientki: zarówno tej, która oczekuje lekkiego, subtelnego podkreślenia spojrzenia oraz tej, która marzy o mocnej objętości i wyraźnych rzęsach które zastąpią ciemny makijaż. 

Aby zachować trwałość i odpowiedni wygląd stylizacji ważne jest uzupełnianie rzęs co ok 3/4 tygodnie. Czemu? Nasze naturalne rzęsy wypadają – jest to naturalny proces występujący u każdego. Co za tym idzie – naturalne rzęsy wypadają razem z przedłużanymi a w ich miejsce wyrastają nowe. Aby zapewnić estetyczny wygląd stylizacji należy uzupełniać opisane wyżej braki aby stale móc cieszyć się piękną oprawą oka.

Przedłużanie rzęs wykonane u profesjonalisty nie będzie miało negatywnego wpływu na stan Twoich naturalnych rzęs. Pamiętaj jednak aby nie zdejmować rzęs samodzielnie. 

Jeśli zdecydujesz się na zaprzestanie przedłużania, wybierz się na zabieg zdjęcia rzęs, który wykonany profesjonalnymi produktami pozostawi Twoje naturalne rzęsy w nienaruszonym stanie

Lifting rzęs Elleebana

Lifting rzęs to alternatywa dla przedłużania. Polecany szczególnie Paniom, których naturalne rzęsy są proste i rosnące w dół, jednak zabieg będzie idealny dla każdej z Was, szczególnie jeśli cenicie sobie naturalność.

Jest to wyjątkowa metoda trwałego podkręcenia rzęs. Dzięki niej są one pięknie ułożone, podniesione od samej nasady i zalotnie podwinięte. Zabieg pozwala na uzyskanie wrażenia dłuższych, optycznie gęstszych i podkręconych rzęs. Efekt widoczny jest od razu i utrzymuje się od 4 do 8 tygodni – w zależności od szybkości wzrostu rzęs.

Salon Beauty Room
u. Parzęczewska 19a
95-100 Zgierz
Telefon: 792 081 157

Telefon: 792 081 157
E-mail: kontakt@beautyroomzgierz.pl