STYLIZACJA
BRWI

Henna i regulacja

Brwi stanowią bardzo istotny element naszego wyglądu, a odpowiednio zadbane i wyeksponowane mogą nadać kobiecej twarzy wyjątkowego charakteru. Dziś każda z nas śledzi najnowsze trendy w stylizacji brwi, ale często brakuje nam wiedzy i doświadczenia.
Wiele kobiet ma problem z doborem odpowiedniego kształtu i koloru swoich brwi przez co często dochodzi do sytuacji, że efekt jest odwrotny do zamierzonego i brwi zamiast dodawać urody – szpecą
Z tego względu warto wybrać się do profesjonalnej stylistki, która pomoże nam osiągnąć wymarzony kształt i kolor.

Pudrowa stylizacja brwi Brow Henna

Pudrowa stylizacja brwi to henna przeniesiona na „wyższy poziom”. Jeśli tradycyjna henna to dla Ciebie za mało – zabieg będzie idealny dla Ciebie.

Brow Henna to naturalna henna najnowszej generacji – efekt utrzymuje się na skórze do 2 tygodni, na włoskach do 6 tygodni. Jeśli myślisz o makijażu permanentnym ale jeszcze nie jesteś zdecydowana, spróbuj Brow Henny – przybliży Ci ona efekt, jaki będzie możliwy do osiągnięcia makijażem permanentnym.

Oprócz właściwości koloryzujących naturalna henna działa odżywczo i regenerująco na brwi – stymuluje włosy do wzrostu i może pomóc w ich zapuszczeniu.

Zabieg Brow Henna to pełna geometria brwi – nadanie im idealnego kształtu oraz symetrii, farbowanie oraz regulacja.

Salon Beauty Room
u. Parzęczewska 19a
95-100 Zgierz
Telefon: 792 081 157

Telefon: 792 081 157
E-mail: kontakt@beautyroomzgierz.pl