O NAS

Dzięki naszym specjalistom poczujesz się pięknie i kobieco.

Najwyższa jakość usług oraz przyjazna atmosfera to nasze atuty. W naszym salonie skorzystasz z pełnej gamy usług kosmetycznych i fryzjerskich, poczujesz się jak w gronie przyjaciółek oraz zrelaksujesz przy pysznej kawie.

Specjalizujemy się w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów najnowocześniejszymi metodami dostępnymi na rynku wykorzystując włosy najwyższej jakości .

Naszą drugą specjalnością jest kosmetologia estetyczna oraz makijaż permanentny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem oraz bogatą gamą naszych usług!

Renata Banasiak
fryzjerka z wieloletnim doświadczeniem, szkoleniowiec. Doradzi, pomoże, wytłumaczy. Ostoja spokoju, artystyczna dusza. Oprócz fryzjerstwa jej pasją jest florystyka co objawia się w pięknych detalach i wystroju naszego salonu.

 

Angelika Banasiak
kosmetolog, linergistka. Dziewczyna żywioł – wszędzie jej pełno. Jednak kiedy zaczyna pracować staje się skrupulatną perfekcjonistką. Praca to jej absolutna pasja – ciągle doskonali swoje umiejętności i zdobywa wiedzę aby być jeszcze lepszym specjalistą.
Asia Brzezińska
stylistka paznokci z głową pełną szalonych pomysłów. Potrafi wyczarować cuda na paznokciach. Zawsze uśmiechnięta i pomocna. Oprócz zdolności artystycznych ma jeszcze co najmniej jeden mega talent – wspaniale gotuje!

Ola Biegas

stylistka paznokci. Młoda, ambitna i bardzo utalentowana. Zawsze zaskakuje świetnymi pomysłami i swoim wesołym usposobieniem. Zakochana w makijażu upiększy również Wasze śliczne buzie!

Salon Beauty Room
u. Parzęczewska 19a
95-100 Zgierz
Telefon: 792 081 157

Telefon: 792 081 157
E-mail: kontakt@beautyroomzgierz.pl